Neler Yeni

Valorant mı csgo mu? emin olamadım

Maraed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emir Demir
Merhabalar ben valoranta başlama gibi bir fikre tutundum valorant da 5 ping alıyorum cs de 60 valoranta hilesiz oynuyorum cs de hileden geçilmiyor sizce vcaloranta başlasam gelişmem zor olurmu o kadar herkes gelişmişken iyi yerlere gelme şansım varmı sizce hangisine sarayım.

Avolay

80+ Gold
Valorant
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar ben valoranta başlama gibi bir fikre tutundum valorant da 5 ping alıyorum cs de 60 valoranta hilesiz oynuyorum cs de hileden geçilmiyor sizce vcaloranta başlasam gelişmem zor olurmu o kadar herkes gelişmişken iyi yerlere gelme şansım varmı sizce hangisine sarayım.
Riot alt kat mı knk?

Ronnie

80+
En başta senin tercihin önemli cs go oynamak istiyorsan seni valorant oyna diye zorlayamayız. Ama ping değerleri , tick değeri ve hile durumları göz önünde bulundurursak valorant çok daha iyi bir seçenek oluyor.

Chico

80+ Silver
En İyi Cevap
7
sizce vcaloranta başlasam gelişmem zor olurmu o kadar herkes gelişmişken iyi yerlere gelme şansım varmı sizce hangisine sarayım.
Valorant'a karşı bir ön yargı olduğundan öyle düşünülüyor. Rahatlıkla gelişebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
mustafa
e sporcu olacam diyorsan valorant ama eğlencesine oynıcam diyorsan (face it) cs go

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Cs hile sorununu çözmediği sürece valorant. Eskiden cs diye deli olurdum şimdi hevesim kalmadı o oyuna. Bende cs oyuncusuydum öyle uçuk bir fark yok. sadece daha az tepiyor silahlar csye göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
mustafa
Cs hile sorununu çözmediği sürece valorant. Eskiden cs diye deli olurdum şimdi hevesim kalmadı o oyuna. Bende cs oyuncusuydum öyle uçuk bir fark yok. sadece daha az tepiyor silahlar csye göre.
knk face it hilesiz ve mm den daha basit

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
bence ikisinide oynama çünki valorant'da da hile gelebiliyor ve ikiside beni kaybettiğim zamanda çok sıkıyor sendede bu şekilde oluyorsa hikaye tabanlı oyunlara yönelmeni tavsiye ederim ama eğer illa oynicam dersen ben cs go derdim

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Eğer hedefin E-Sporcu falan olmaksa Valorant fakat sadece zevk için oynuyorsun kendi kararın hangisi hoşuna giderse onu oyna

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Berkay Gençdoğan
Öncelikle tercihim Valorant. İkini olarak csde aimin iyi ise Valorant da sıkıntı yaşamazsın. Sadece ilk başlarda karakterlerin özelliklerini öğrenirken zorlanacaksın ama öğrenince kaymak gibi oynuyorsun. Zaten şunu hep duyacaksın CS den mi geliyorsun. :)

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,733
İsim
Eren Yeager
Valorant oynuyorum ve gelişmesi zor değil bazen böyle saçma saçma vuruşlar yedikten sonra tilt oluyorsun ama ara ara oluyor

Jett oynayacaksan hızlı alman gerek hızlı aldıktan sonra küfür yemen olası vs frankfurtta vs oynayabilirsin

Oyun kolay kolay olduğu için zor herkes kolay oynuyor ve ondan kaynaklı hızlı olmak gerekiyor dene ve gör

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
mustafa
face it tam olarak nedir bilmiyorum. Seçkin hesaplı cs go için 70TL verebiliyorsa bedava valorant yerine, alsın daha iyi olur.
face it uygulamasında valorant, csgo , pubg, gibi oyunların sunucuları var normal rekabetçiden daha düzgün kişler toxic olmayan kişiler oynuyor ve face it'in kendi anti cheat uygulaması var yani nerdeyse hiç hile gelmiyor takımdaki kişilerin iletişimi info vermesi daha iyi.Ama tabikide ara da troll kişiler geliyor

Top Bottom