Neler Yeni

valorant oyuna girdiğimde donma lütfen yardım edin

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah
bugün sabah oyunu açtığımda oyun ekranı donmuş ama mouse imleci hareket ediyordu pcyi yeniden başlattım olmadı lütfen yardım edin oyun ekranı aşşağıdaki gibi oluyor imleç hareket ediyor sadece
Ekran Görüntüsü (397).png

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
bugün sabah oyunu açtığımda oyun ekranı donmuş ama mouse imleci hareket ediyordu pcyi yeniden başlattım olmadı lütfen yardım edin oyun ekranı aşşağıdaki gibi oluyor imleç hareket ediyor sadece Alıntıyı görüntüle
Hocam attığınız resimden çok bir şey anlaşılmıyor. En sağlıklısı oyunu silip yeniden yüklemek olacaktır bence.

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam attığınız resimden çok bir şey anlaşılmıyor. En sağlıklısı oyunu silip yeniden yüklemek olacaktır bence.
hocam tamamda oyunda bir sorun yoktu dün akşama kadar aynı zamanda tahminimce tekrarlicaktır yeniden yükledikten sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı zamanda oyunda ses var ama ekran donuk windows tuşuna bastığımda klavyenin normal masaüstüne dönüyor donmadan valo açıkkende mouse hareket ediyor ama imleç yanıp sönüyor

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
hocam tamamda oyunda bir sorun yoktu dün akşama kadar aynı zamanda tahminimce tekrarlicaktır yeniden yükledikten sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı zamanda oyunda ses var ama ekran donuk windows tuşuna bastığımda klavyenin normal masaüstüne dönüyor donmadan valo açıkkende mouse hareket ediyor ama imleç yanıp sönüyor
Oyndayken bir alt+enter yapar mısınız, benim de buna benzer bir sorunumu vardı. Tam ekran yapınca oyun donuyor ama pencereli moddayken normal çalışıyordu. Ben silip tekrar indirdim sorun düzeldi ama sizde ne olue bilmem.

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyndayken bir alt+enter yapar mısınız, benim de buna benzer bir sorunumu vardı. Tam ekran yapınca oyun donuyor ama pencereli moddayken normal çalışıyordu. Ben silip tekrar indirdim sorun düzeldi ama sizde ne olue bilmem.
pencereli tam ekrana aldım bir şekilde düzeldi teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,975
Üyeler
156,415
Son üye
Nihatpkgz
Top Bottom