Neler Yeni

Valorant Pre Arıyorum!

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Konu başlıkta yani şimdilik hedefim platin+ olmak çünkü bakın burası ego falan değil sadece kendime güveniyorum arkadaşlar aimimin iyi olduğunu düşünüyorum dün son maçı da aldık (son el afk kalmam gerekti) büyük ihtimalle gold 3 falanım ama emin değilim yani bakmam lazım bu gün ve preye ihtiyacım olduğuna nasıl karar verdim anlatayım; mapleri iyi biliyorum aimim güzel şu an hani bot trainingde: kolay botlar; 30/30, orta botlar: 29/30, zor botlar; 22/30 en üst bunlardı sanırım. Orta botlarla 26 dan aşağı çok almam, kolayda 30 dan kötü almam, zor çok yapmıyorum ama dediğim gibi rekor 22 sanırım. Neyse şu pre ihtiyacını dün anladım adam akıllı. Bakın ard arda deli gibi maç taşıyorum ama takım sonuncusu 10 elde 1 kill alıyorsa sıkıntı var ben o maçı bir yerimi yırtsam kazanamam. Sonra maçta güvendiğim 4 kişiyle girdim ve adamları kudurtarak yendik karşı 5 li girmesine rağmen ben çıkmadan önce 2 afk ları vardı :D, büyük ihtimalle bizimkiler almıştır maçı skor 11-2 ydi çıktığımda. Evet düşük eloda soloq eziyet hak etmeyen adama maç kazandırmaktan ya da beceriksizin biri yüzünden maç kaybetmekten bıktım şu plat 2 ye kadar falan iyi oynayan maçı ciddiye alan rank kasan pre arıyorum yoksa dünkülerle giricem sanırım evet taliplerimi bekliyorum xd. Ha nickim karzım#TR1

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yaş kaç kanka
Hocam bunu nasıl sorduğunuza bağlı aslında
”Yaş kaç len ona göre oynarız”
”Kaç yaşındasın hem daha iyi anlaşırız” yani bu ikisi farklı mesela :D benim için yaşın çok önemi yok 25 le de oynuyorum 12 yaşla da.

Wh897Xm

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
Micheal
Hocam bunu nasıl sorduğunuza bağlı aslında
”Yaş kaç len ona göre oynarız”
”Kaç yaşındasın hem daha iyi anlaşırız” yani bu ikisi farklı mesela :D benim için yaşın çok önemi yok 25 le de oynuyorum 12 yaşla da.
2. soru
genelde 20-25 yaşında adamlar sinirimi bozuyor

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. soru
genelde 20-25 yaşında adamlar sinirimi bozuyor

Özelden yazarım hocam(sesim yaşımı göstermiyor ama iyi sesimin olduğunu söylüyorlar genelde) ben böyle aşırı ciddiye alan tipleri sevmem yenilene küfür eden vs. Ölünce küfür edene de sözüm yoktur hani reflex gibi ama böyle aşırı ciddiye alanlara ayar oluyorum genelde oynayamazlar da zaten. Ve bu oyun da diğerleri gibi aşırı önemsenirse ilerlenmeyecek bir oyun biraz eğlenmeye bakmak lazım.
@TECHNO sen de yazsana emote atıp gitmişsin la.

Top Bottom