Neler Yeni

Valorant random hesaplar gerçek mi?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Arkadaşlar bu vidoda abimiz 60 TL ye hesap almış ve içindekiler muhteşem bu videoda ki hesap sizce gerçek mi?

Çoğu gerçek değil, gerçek olanlar da çalıntı hesaplar. Yani aldıktan sonra 1 hafta hatta bazen 2-3 gün içinde hesaba bir daha giremeyebilirsin. Hem mantıksız bir şey hem de çalıntı hesapla oynamak etik değil. Bence hiç bulaşmayın, skinsiz oynayın. Ayrıca skinlerin oyuna bir etkisi yok, psikolojik artıları dışında. Yani skinli silahlar daha iyi vuruyor diyemeyiz.

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Çoğu gerçek değil, gerçek olanlar da çalıntı hesaplar. Yani aldıktan sonra 1 hafta hatta bazen 2-3 gün içinde hesaba bir daha giremeyebilirsin. Hem mantıksız bir şey hem de çalıntı hesapla oynamak etik değil. Bence hiç bulaşmayın, skinsiz oynayın. Ayrıca skinlerin oyuna bir etkisi yok, psikolojik artıları dışında. Yani skinli silahlar daha iyi vuruyor diyemeyiz.
skın konusun da katılmıyorum size bence kesinlikle katkısı oluyor hocam

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
skın konusun da katılmıyorum size bence kesinlikle katkısı oluyor hocam
Kendi fikriniz tabii. İsterseniz skinli silahları olan bir arkadaşınızla özel mod girip skinli VS skinsiz test edebilirsiniz silahları. Önce skinli ile duvara sıkarsınız sonra skinsiz ile. Böylece anlamış oluruz gerçeği.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,592
İsim
göksel yurtcan
gerçek AMA genelde birkaç hafta/ay sonra çalınıyorlar biz arkadaşlarla 6 tane birden aldık 6sıda max 4 ay dayandı hesaplar ortadan kayboldu

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Gerçek aslında böyle skinler bıçaklar çıkıyor ama fazla para vermezsen banlanma yada hesap bilgileri değişimi gibi olaylarla karşılaşırsın.
Bunlar sponsor ve hesapları video için alıyorlar büyük ihtimalle iyileri seçiliyor.

The Batman

80+ Silver
Benim kendi gorusum rasgele botlarla bu hesaplari caliyorlar millete 30 40 liraya satiyorlar belki ayni hesabi 10 kisiye satiyirlardir zaten hesap paylasimindan ban yerler sosyal medyada görüyorum 300 kostumlu hesap diyo 50 lira sen bu zamanda adam gibi tek kostum alamazsin hatta burda 2. El falan görüyordum sikayet etsem mi emin olamadim.

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Almayın hocam paranıza yazık.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Selim
Hasar olarak etkisi yok doğru, skinlerde crosshair değişiyor onun etkisi vardır bence.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Arkadaşlar bu vidoda abimiz 60 TL ye hesap almış ve içindekiler muhteşem bu videoda ki hesap sizce gerçek mi?

hocam bunlar sponsorlu olduğu için bilerek iyi hesap veriyorlar. lafın kısası sazan avı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,860
Üyeler
140,570
Son üye
mustafacc
Top Bottom