Neler Yeni

Valorant ssd seri numarasj degisstirmek hwid bani kaldirir mi

alex jensen

80+ Silver
Arkadaslar 3.parti yazilim kullanmamama ragmen ban yedim perma ve 3 ay hwid neyse ticket attim umursmaadilar soundpad kullanmistim fakat arastirdim ve kimse soundpadden ban yememis neyse bende internetten baktim ve valorant diske atiyormus diyorlar donanim banini bazilari c diski yerine d ye kur yeter diyor bazilari diskin seri nosunu degistir calisir diyorlar ne yapabilirim var mi spoofer vs kullanan

Juiclair0

80+ Silver
Arkadaslar 3.parti yazilim kullanmamama ragmen ban yedim perma ve 3 ay hwid neyse ticket attim umursmaadilar soundpad kullanmistim fakat arastirdim ve kimse soundpadden ban yememis neyse bende internetten baktim ve valorant diske atiyormus diyorlar donanim banini bazilari c diski yerine d ye kur yeter diyor bazilari diskin seri nosunu degistir calisir diyorlar ne yapabilirim var mi spoofer vs kullanan
Hayır ben yediğime anakartın bişeyini değiştirip giriyordum ama pc kapatıp açınca tekrar değiştirmen gerekiyor.

alex jensen

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Juiclair0

80+ Silver

alex jensen

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Juiclair0

80+ Silver

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Barış Okçu
Riotun bilet sistemi muazzam çok güzel ve samimi bir şekilde ilgileniyorlar hiç sorun yaşamadım. Senin ihtiyacın olan şey spoofer olarak geçiyor ama onu da ucuza bulamasın 3 günlüğünü 10 dolar civarı diye görmüştüm. Ama hile harici hwid ban yemezsin. Hesap zaten gider onun banı kalkmaz. Ama makine de banlanır farklı hesaba giriş yap o da ban yer. Spoofer bunun içindir. Kısaca hile kullanmayın kardeşlerim.

Top Bottom