Neler Yeni

valorant toxiclikden nasıl kurtulurum

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
ateş
13 yaşında dia-yüce elodayım 60hz yim ve iyi oynuyorum fakat yaşımdan ve sesimden dolayı toxiclenebiliyorum top frag olmama rağmen napabilirim duom var arada 5 li girdiğim ekipte var

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
abdulkadir bayram
13 yaşında dia-yüce elodayım 60hz yim ve iyi oynuyorum fakat yaşımdan ve sesimden dolayı toxiclenebiliyorum top frag olmama rağmen napabilirim duom var arada 5 li girdiğim ekipte var
Konu mantıksız bir konu sırf konu açmak için açmışsınız. Buradaki insanlar bu duruma nasıl bir çözüm bulabilir. Valorantı bırakacaksın dostum eğer toksiklenmek istemiyorsan.

Opcin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Enes Opçin
Konu mantıksız bir konu sırf konu açmak için açmışsınız. Buradaki insanlar bu duruma nasıl bir çözüm bulabilir. Valorantı bırakacaksın dostum eğer toksiklenmek istemiyorsan.
13 yaşında bir kardeşimiz için yanlış eleştiri bence. Kendini bu konuda çaresiz hissedip forum ile paylaşmak istemiş. Toksik bir yaklaşıma gerek yok

Mr.White

80+ Bronze
Gördüğün üzere toxic insanlar her yerde var, o yüzden mute at geç çok takılmana gerek yok

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Ses değiştirme programı kullan .

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kurtulmak imkansız. Mute atabilirsin veya ses değiştirici ile sesini kalınlaştırıp yaşın hakkında yalan söyleyebilirsin. Ama çok büyük yaşlı gösterirsen konuşma biçiminden anlaşılır yine. En mantıklısı mute

e.ozden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ensar ÖZDEN
Durumun direkt olarak yaşla alakası yok. Her zaman karşına çıkacaktır bu tip kimseler. Hatta konu valorant olunca çıkmazsa şaşırırım.
Ben 33 yaşındayım. Zaman zaman benim de başıma geliyordu benzer durumlar. Dışarıda görseler abi çekecek, bayramda elimi öpecek çocuklardan küfür yiyordum. Şimdilerde mikrofon kapalı oynuyorum, baktım oynayan çocuklarda toxic kimse yok o zaman mikrofon açıyorum. Başka bir yöntem ise sevdiğin, tanıdığın insanlarla 5 girmek. Şu an öyle yapıyorum. 3 kişi bile olsak oyuna girmiyorum çoğunlukla. 4 ya da 5 'nci ayarlıyorum.
Plat elo

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
ateş
Gördüğün üzere toxic insanlar her yerde var, o yüzden mute at geç çok takılmana gerek yok
sever önerir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Durumun direkt olarak yaşla alakası yok. Her zaman karşına çıkacaktır bu tip kimseler. Hatta konu valorant olunca çıkmazsa şaşırırım.
Ben 33 yaşındayım. Zaman zaman benim de başıma geliyordu benzer durumlar. Dışarıda görseler abi çekecek, bayramda elimi öpecek çocuklardan küfür yiyordum. Şimdilerde mikrofon kapalı oynuyorum, baktım oynayan çocuklarda toxic kimse yok o zaman mikrofon açıyorum. Başka bir yöntem ise sevdiğin, tanıdığın insanlarla 5 girmek. Şu an öyle yapıyorum. 3 kişi bile olsak oyuna girmiyorum çoğunlukla. 4 ya da 5 'nci ayarlıyorum.
Plat elo
reis info lazım ya yücelerle de oynuyorum düşük elo sayılmam o kadar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,633
Üyeler
156,506