Neler Yeni

Valorant VAL 59 hata kodu alıyorum daha 3 saat önce oynadım hiçbirsey yoktu

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi val 59 hatası aliyorum ilk başta oyunfor sitesinde çözüm buldum fakat bı işe yaramadı sizin bildiğiniz bisey varsa söyleyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
HasHoca
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi val 59 hatası aliyorum ilk başta oyunfor sitesinde çözüm buldum fakat bı işe yaramadı sizin bildiğiniz bisey varsa söyleyin.
O hata biraz sıkıntılı , eğer epicden indirdiysen riotun kendi sitesinden indir

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunu bu sabah indirdim 3-4 saat oynadım ama az önce gireyim dedim val 59 hata kodu aliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

O hata biraz sıkıntılı , eğer epicden indirdiysen riotun kendi sitesinden indir
Hayır riot kendi sitesinden indirdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Yok gitmedi oturum sorunu olarak gözüküyor sen başka bı gmailde dene sonra eğer bı sorun yoksa normal maun hesabına tekrar giriş yap
Hocam şimdi yatcam zaten sabah bakicam eğer duzelmemisse böyle yapayım inşallah duzelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
HasHoca
Hocam şimdi yatcam zaten sabah bakicam eğer duzelmemisse böyle yapayım inşallah duzelir
Eğer düzelmesse sil bidaha yükle iyi geceler

Buldum buldum !! Görev yöneticisini açıp valorantın üzerine sağ tıklayıp görevi sonlandırıyoruz , ondan sonra riot client yani riot istemcisine birdaha giriş yapıyoruz . Böylece riot istemcisine yeniden başlatmış oluyoruz . Bu arada kusura bakmayın hocam iyi geceler

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem

Buldum buldum !! Görev yöneticisini açıp valorantın üzerine sağ tıklayıp görevi sonlandırıyoruz , ondan sonra riot client yani riot istemcisine birdaha giriş yapıyoruz . Böylece riot istemcisine yeniden başlatmış oluyoruz . Bu arada kusura bakmayın hocam iyi geceler
İyi geceler teşekkürler yarın düzelmezse deneyeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem

Hocam şimdi denedim gerek kalmadı kendi kendine çözülmüş oyuna girdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,657
Üyeler
141,469
Son üye
Roiberic
Top Bottom