Neler Yeni

Valorant VAN9001 TPM2.0 HATASI

Adroven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak
Bugün windows 11 formatı attım ve windows 11 kullanmaya başladım programlarımı oyunları indirdikten sonra valoranta girdiğimde maça başlaya bastıgımda oyundan atıp :
1661742230917.png
Hatasını verdi
bunun çözümü varmı biosda secure bootum customda ve tpm ayarlarımda gayet normal bir şekilde açık windows 11 için zaten tpm 2.0 gerek
youtubeden baktıgımda diyer sonuçlarda işime yaramadı lütfen yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanımları FPS Oyunları Toplama Ve Hazır Sistemler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
Bugün windows 11 formatı attım ve windows 11 kullanmaya başladım programlarımı oyunları indirdikten sonra valoranta girdiğimde maça başlaya bastıgımda oyundan atıp :Alıntıyı görüntüleHatasını verdi
bunun çözümü varmı biosda secure bootum customda ve tpm ayarlarımda gayet normal bir şekilde açık windows 11 için zaten tpm 2.0 gerek
Sacure Bot u Enable Yaparsan Düzeliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün windows 11 formatı attım ve windows 11 kullanmaya başladım programlarımı oyunları indirdikten sonra valoranta girdiğimde maça başlaya bastıgımda oyundan atıp :Alıntıyı görüntüleHatasını verdi
Sacure Boot Mode Var Onu Custom da Standart a çek Sonra Sacure boot u enable yap YouTube de shorts da fln videoları var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,027
Üyeler
152,801
Son üye
Leo44
Top Bottom