Neler Yeni

Valorant vanguard hatası

Mstfdlbr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
Hepinize Selam Arkadaşlar.

Valorant oyunu sıkıntısız oynardım ama şu sıralar hep bu hatayı alıyorum oyun oynuyamıyorum.

Sorunum ya yeniden başlatma yada van 57 hatası oluyor.

Peki nasıl oluyor ? bilgisayarı acıyorum görev yöneticisinden direkt hizmetlerden vgcye bakıyorum çok geç başlıyor vgc nin yaninda başlatılıyor yazıyor böyle iken oyuna girince lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın diyor. bir zaman sonrada Çalışıyor yazıyor bu sefer yeniden başlatma hatası almıyıp oyuna giriyorum ama bu seferde vanguard düzgün başlatılamadı diyor van 57 hatası çıkıyor.

Riota bilet gönderdim oda fayda etmedi napayım ben şimdi kaç sefer silip yükledim arada bi oldu arada olmadı
olunca 1-2 gün sonra yine aynı hata çıkıyor

Lütfen yardım edin sıkıldım bu hataları almaktan :(

(Çok sık konu açan birisi değilim yanlışlarım mutkala vardır şimdiden kusura bakmayın.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Umut Coskun
Hepinize Selam Arkadaşlar.

Valorant oyunu sıkıntısız oynardım ama şu sıralar hep bu hatayı alıyorum oyun oynuyamıyorum.

Sorunum ya yeniden başlatma yada van 57 hatası oluyor.

Peki nasıl oluyor ? bilgisayarı acıyorum görev yöneticisinden direkt hizmetlerden vgcye bakıyorum çok geç başlıyor vgc nin yaninda başlatılıyor yazıyor böyle iken oyuna girince lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın diyor. bir zaman sonrada Çalışıyor yazıyor bu sefer yeniden başlatma hatası almıyıp oyuna giriyorum ama bu seferde vanguard düzgün başlatılamadı diyor van 57 hatası çıkıyor.

Riota bilet gönderdim oda fayda etmedi napayım ben şimdi kaç sefer silip yükledim arada bi oldu arada olmadı
olunca 1-2 gün sonra yine aynı hata çıkıyor

Lütfen yardım edin sıkıldım bu hataları almaktan :(

(Çok sık konu açan birisi değilim yanlışlarım mutkala vardır şimdiden kusura bakmayın.)
Kanka sil oyunu kuracağın zaman oyunu yönetici konumundan oyun klasörü masaüstü ne kopyala düzelir

Jâckêrs

80+ Bronze
Oyunu değil Vanguard'ı silip yeniden yükledin mi? Veya onarmayı denedin mi? Bende yaşamıştım bir ara silip yüklemek çözmüştü.

Mstfdlbr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunu değil Vanguard'ı silip yeniden yükledin mi? Veya onarmayı denedin mi? Bende yaşamıştım bir ara silip yüklemek çözmüştü.
evet denedim ama malesef yok olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk direk silmesi lazım çünkü oyun yazılımları karışmış
peki nasıl yapıcam kanka yardım edermisin hatayı almaktan bıktım usandım artık

Mstfdlbr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
arkadaşlar hiç kimse yardım edemezmi ya

Mstfdlbr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
arkadaşlar format attım pcye yine işe yaramadı ne yapacağım ben...

Top Bottom