Neler Yeni

Valorantı çok ciddiye alıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Vehbi
Valorant'ı çok ciddiye alıyorum,bir çok video izledim çözümün "eğlenmek için oynamak"ta olduğunu biliyorum ama olmuyor,gerçekten çıldırıyorum.şuanki güncel rankım gümüş 3 ama hayatımda en emin olduğum şey varsa o da immo düzeyinde olduğumdur,öyle altın falan olup immo gibiyim diyen eziklerden değilim.gerçekten immoyu hakediyorum bunu zaten kendime kanıtladım,ama oyunu ciddiye aldığım için yükselemiyorum.oyun içinde stratejiyi falan düşünceğime adamın beni öldürmesini düşünüyorum.Lütfen yardım edin

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,284
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Kanka fantezisine diaya hesap kasıyorum gel 1w1 de bi eziyim seni de gör aşsfknakfnas. GÜMÜŞSÜN OLUM GÜMÜŞ.

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Vehbi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Ephesus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Kamil Berke Kapıcıoğlu
Valorant'ı çok ciddiye alıyorum,bir çok video izledim çözümün "eğlenmek için oynamak"ta olduğunu biliyorum ama olmuyor,gerçekten çıldırıyorum.şuanki güncel rankım gümüş 3 ama hayatımda en emin olduğum şey varsa o da immo düzeyinde olduğumdur,öyle altın falan olup immo gibiyim diyen eziklerden değilim.gerçekten immoyu hakediyorum bunu zaten kendime kanıtladım,ama oyunu ciddiye aldığım için yükselemiyorum.oyun içinde stratejiyi falan düşünceğime adamın beni öldürmesini düşünüyorum.Lütfen yardım edin
gümüş olup nasıl immo kalitesinde oluyon la

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Ara ver oyuna bende artık sinir krizi geçirmeye doğru bırakırım oyunu bir süre

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,284
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Ya kendimi beğenmiş değilim yanlış anlamayın lütfen.immo derken oyun bilgisi ve aim açısından söyledim
Kanka oyun bilgisini geç sadece aim olarak immo düzeyinde olsan gözün kapalı diaya kadar çıkarsın herhangi bir taktiğe ihtiyaç yok.

NespaY

80+ Silver
Gümüş elo da bende radiant gibiyim

Top Bottom