Neler Yeni

Valorant'ın bu Battle pass'i alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Samed Uraz
Arkadaşlar sizce şu anki battle pass alınır mı yoksa bir sonraki battle pass'i mi beklemeliyim? Elinde çok para yok ve Şimdiki battle pass'teki bazı skinleri pek beğenmedim ama bir kaç kişi gelen en iyi pass'lerden birisi olduğunu söylüyor ondan pek emin olamadım sizce bir sonrakini beklemeli miyim?

Erda Yıldırım

80+ Gold
Arkadaşlar sizce şu anki battle pass alınır mı yoksa bir sonraki battle pass'i mi beklemeliyim? Elinde çok para yok ve Şimdiki battle pass'teki bazı skinleri pek beğenmedim ama bir kaç kişi gelen en iyi pass'lerden birisi olduğunu söylüyor ondan pek emin olamadım sizce bir sonrakini beklemeli miyim?
alınmaz bence

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
hocam şans işi baya ya

Aware

80+ Silver
Oyunlarda genelde ilk passler çok iyi sonrakiler kötü olur yapımcıya bağlı birazda bilemeyiz o yüzden.

CarryX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yusuf Arda
Bence bıçağı ve diğer skinleri daha hoş olan bir battle pass al ben bunun birtek marshallını sevdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Samed Uraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunlarda genelde ilk passler çok iyi sonrakiler kötü olur yapımcıya bağlı birazda bilemeyiz o yüzden.
sizce şu anki pass nasıl 50 TL'ye değecek bir pass mi?

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ben şimdiki savaş biletini aldım, gayet de hoşuma gidiyor açıkçası. Bundan sonraki savaş biletinin ne olacağını bile bilmiyoruz daha. Eğer gözüne güzel geliyorsa al gitsin.

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Samed Uraz
Şöyle düşün: Adamları öldürdüğünde kendi silahını bırakıp onlarınkini alacağın bir battlepass mi?
Kanka şimdi hani bir asil, ejder veyahut yağmacı varsa tabii ki bırakıp alacağım bir battle pass ama şöyle de düşünüyorum sonuçta sadece 50 lira verip bir çok kozmetik sahibi oluyorsun böyle bir durumda adamlar sana asil, yağmacı falan kalitesinde bir silah kaplaması vermeyeceklerdir

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Kanka şimdi hani bir asil, ejder veyahut yağmacı varsa tabii ki bırakıp alacağım bir battle pass ama şöyle de düşünüyorum sonuçta sadece 50 lira verip bir çok kozmetik sahibi oluyorsun böyle bir durumda adamlar sana asil, yağmacı falan kalitesinde bir silah kaplaması vermeyeceklerdir
Battle pass'te genelde idarelik bir bıçak ve yanına 2 çok kullanılan silah için idarelik kostüm veriyor. Onların yerine gidip 1 tane silah için güzel kostüm alsan daha mantıklı değil mi?

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Harun Kayatekin
Bak sezon sonuna kadar bekle son 2 gün kala diğer battle pass zaten yayınlanıyor beğenmezsen bunu alırsın ama diğerinde hançer verme ihtimalli var o yüzden bekle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,109
Üyeler
156,435
Son üye
erenkowicz
Top Bottom