Neler Yeni

Valorant'ın bu Battle pass'i alınır mı?

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
Valorant'ın 1 senesine topluluğun tercihine göre battle pass yapılacak hediyeler olacak vs. Beklet paranı değmez şuan.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ya güzelde ben sese önem veririm, akvaryum skinin hiçbir ses farkı yok benim için hiçtir o skin

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Samed Uraz
Battle pass'te genelde idarelik bir bıçak ve yanına 2 çok kullanılan silah için idarelik kostüm veriyor. Onların yerine gidip 1 tane silah için güzel kostüm alsan daha mantıklı değil mi?
1 tane güzel silah skini almak için ödeyeceğim fiyat 1775vp ki o da yaklaşık 100 lira civarına geliyor sadece 1 silah için 100 liraya yakın para vermek gelmiyor içimden dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak sezon sonuna kadar bekle son 2 gün kala diğer battle pass zaten yayınlanıyor beğenmezsen bunu alırsın ama diğerinde hançer verme ihtimalli var o yüzden bekle.
bunu bilmiyordum dostum öğrendiğim iyi oldu teşekkürler

Valorant'ın 1 senesine topluluğun tercihine göre battle pass yapılacak hediyeler olacak vs. Beklet paranı değmez şuan.
tamamdır dostum teşekkürler

AlimAhmwt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Alim Coşar
Arkadaşlar sizce şu anki battle pass alınır mı yoksa bir sonraki battle pass'i mi beklemeliyim? Elinde çok para yok ve Şimdiki battle pass'teki bazı skinleri pek beğenmedim ama bir kaç kişi gelen en iyi pass'lerden birisi olduğunu söylüyor ondan pek emin olamadım sizce bir sonrakini beklemeli miyim?
bunu aldım ben ama bence diğer gelecek battel pas mükemmel olacak bence gelecek olanı al bunu alma

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Oğuzhan A****
BattlePass.png

Bu 4 silah diğer batllepassten

CarryX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru