Neler Yeni

Valorantta Dava durumu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet
merhaba arkadaşlar, Valorantta iki hafta once biriyle tartistim, bi karakter aldim diye anneme Allahima falan kufretti, ben de geri kufrettim seni panelden bulucam dedi bana. hesap bana degil bi tanidiga ait. yani o yuzden sikintili bi durum. ilk o kufretmesine ragmen dava acabiliyormu? bide adam sadece panelden bulcam demesine ragmen ben bi tedirgin oldum hesap benim olmadigi icin. bi de dava acildiginda e devlete dusuyormu direkt? bi yardimci olursaniz sevinirim.

KlausM

80+ Silver
oyun içinden seni panel ile nasıl bulacak acaba çok merak ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Alperen Yılmaz
merhaba arkadaşlar, Valorantta iki hafta once biriyle tartistim, bi karakter aldim diye anneme Allahima falan kufretti, ben de geri kufrettim seni panelden bulucam dedi bana. hesap bana degil bi tanidiga ait. yani o yuzden sikintili bi durum. ilk o kufretmesine ragmen dava acabiliyormu? bide adam sadece panelden bulcam demesine ragmen ben bi tedirgin oldum hesap benim olmadigi icin. bi de dava acildiginda e devlete dusuyormu direkt? bi yardimci olursaniz sevinirim.
Hocam bişey olmaz ama birsey sorucam veletin teki miydi

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
bu konu hakkında 10 binkişi konu açtı yeter artık.

merhaba arkadaşlar, Valorantta iki hafta once biriyle tartistim, bi karakter aldim diye anneme Allahima falan kufretti, ben de geri kufrettim seni panelden bulucam dedi bana. hesap bana degil bi tanidiga ait. yani o yuzden sikintili bi durum. ilk o kufretmesine ragmen dava acabiliyormu? bide adam sadece panelden bulcam demesine

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,029
İsim
Mehmet Aslan
ciddi bir küfür etmediğin sürece sorun olmaz , panel kullanmak suçtur tehdit ettiğini kanıtlarsan suçlu bulunma ihtimali var. Cesaret edeceğini sanmam ederse de korkulacak bir durum olmaz. Ve evet kaydı e devletine düşer.

grasdiyas

80+ Silver
Valorant yaş kitlesi çok düşük ettiği küfüre bakıcak olursak Max 12 yaşında panelden seni bulacam dediğine göre IQ oranı çok düşük 20 yaşında bile olsa dava edicek aklı olduğunu sanmıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,460
Üyeler
156,336
Son üye
Patlıcan81
Top Bottom