Neler Yeni

Valoranttan perma ban yedim

Crosss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem
Öncelikle selamlar yeni bir bilgisayar topladım anakartım 2. el valorant girdiğimde uyarıyla karşılaşıyorum teknik desteğe yazdığımda bana perma ban yediğimi hwid olabileceğini söyledi herneyse banın benle zerre alakası yok 120 gün sonra açılacak diye duydum hesabıma giriş yapabilirmiyim 120 günün sonunda

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
Öncelikle selamlar yeni bir bilgisayar topladım anakartım 2. el valorant girdiğimde uyarıyla karşılaşıyorum teknik desteğe yazdığımda bana perma ban yediğimi hwid olabileceğini söyledi herneyse banın benle zerre alakası yok 120 gün sonra açılacak diye duydum hesabıma giriş yapabilirmiyim 120 günün sonunda
Hwid banın var hesabında gitti artık açılmaz valorantin dandik ac mağdurları grubuna hoş geldin

Oyun açık kapalı arkada çalışan. oyun açıkkan %20 %30 cpu kullanimi olan bu anti cheat benim gözümde başarısız bu ac yüzünden kaç kez oyun dondu anlatamam çizgi film grafikli oyunu oynayabilmek için high end pc almak dünyanin en boş şeyi

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Mert ash
Ben de sebepsiz perma ban yedim 15k zararım oldu ama hwid yemedim sen 120 günün sonunda girebilirsin ama hesabın perma banlı olarak kalacak

Armi3067

80+ Bronze
Hocam sizin icin en iyisi olmus bu bir isaret birakmaniz adina, 22 yasindayim, 16 yasindan beri riot oyunlari oynuyorum son 2 aydir hic girmiyorum bilgisayarda kurulu bile degil hicbirseyi, hayatim degisti bu kadar mi fark eder.

Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Hüseyin
riot=çöp=epic games

Crosss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hwid banın var hesabında gitti artık açılmaz valorantin dandik ac mağdurları grubuna hoş geldin

Oyun açık kapalı arkada çalışan. oyun açıkkan %20 %30 cpu kullanimi olan bu anti cheat benim gözümde başarısız bu ac yüzünden kaç kez oyun dondu anlatamam çizgi film grafikli oyunu oynayabilmek için high end pc almak dünyanin en boş şeyi
beyler hesap nasıl oldu bilmiyorum yazıyı yazdıktan sonra girip bakiyim dedim açılmış nasıl oldu bilmiyorum ticket falanda açmadım sonrasında

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
amma aglayan varmıs konuda ne kadar battı başkalarının dertleri

ikinci elin risklerinden biri de bu mlsf
Destekle konus acilirsa acilir acilmazsa sadece hesabinin bani 120 gune acilir. O cihazınki açılmaz. Anakart elinde patladı maalesef geçmiş olsun.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
amma aglayan varmıs konuda ne kadar battı başkalarının dertleri

ikinci elin risklerinden biri de bu mlsf
Destekle konus acilirsa acilir acilmazsa sadece hesabinin bani 120 gune acilir. O cihazınki açılmaz. Anakart elinde patladı maalesef geçmiş olsun.
Hayir dostum hwid ban geçici sürekli ban yemeye devam edersen ayni hwid ile hwid de permanent oluyor hesap banı kalıcı bilmiyorsun bari yorum yapma

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
beyler hesap nasıl oldu bilmiyorum yazıyı yazdıktan sonra girip bakiyim dedim açılmış nasıl oldu bilmiyorum ticket falanda açmadım sonrasında
Eğer ban yediysen launcher oyubu başlatmazdi buyuk ihtimalle oyunda hata aliyordun

Top Bottom