Neler Yeni

Vandal vs Phantom (Valorant)

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Vandal.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Vandal tercih ediyorum çünkü phantom vandaldan aşağı kalır bir tepmesi yok o yüzden tercih etmiyorum çünkü Vandal her memsafeden kafaya tek atıyor ama phantom bi yere kadar.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Guardian Tercihimdir.
Gerçekten mi ya, birince mermisinden sonraki mermileri doğru düzgün gitmiyor ki o silahın, helal olsun valla :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vandal tercih ediyorum çünkü phantom vandaldan aşağı kalır bir tepmesi yok o yüzden tercih etmiyorum çünkü Vandal her memsafeden kafaya tek atıyor ama phantom bi yere kadar.
Phantom oynarken belli bir mesafeden sonra hs de tek atmaması çok sinir bozuyor gerçekten

Düşük bütçede vazgeçilmezimiz :D

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Gerçekten mi ya, birince mermisinden sonraki mermileri doğru düzgün gitmiyor ki o silahın, helal olsun valla :D
Oyunu ilk günden beri oynuyorum vandal ve guardian ile oynarım phantom hiç almam mesela yerde bile bulsam almam. Guardian ile aldığım kill sayısı vandaldan fazladır öyle istatistikler gözükseydi söylerdim kill sayısını. Tahminimce fazla ama

demirspor

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,784
İsim
.

Phantom oynarken belli bir mesafeden sonra hs de tek atmaması çok sinir bozuyor gerçekten

Düşük bütçede vazgeçilmezimiz :D
Kesinlikle,stinger gibi 5 kuruş etmez bir silahtan iyidir.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Değişiyor. Yakın mesafe, ve sürekli push yapacaksam phantom seçerim. Biraz daha orta mesafe ve uzaklık tercih edersem vandal.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@asawer kızgın atmandaki amaç nedir acaba?

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Değişiyor. Yakın mesafe, ve sürekli push yapacaksam phantom seçerim. Biraz daha orta mesafe ve uzaklık tercih edersem vandal.
Doğru olanı da bu aslında ama phantom a geçince Bi tuhaf hissediyorum kendimi :D

yorum yapanların çogu silver gold
Rütbelerinin bir önemi yok, sadece insanların fikirlerini merak ediyorum. Benim rütbem bile yok mesela, derecelide 2 maçım falan vardır

Bektaş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selami Bektaş
map ve pozisyona göre değişir bence

Top Bottom