Neler Yeni

vantilatör kol ve göğüs ağrısı yaparmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
furkan
merhabalar yaşım 15 fazla kilolarım var. yaklaşık 1 ay önce falan sıcaklıklar tam gelmeden dibime 4-5 gün vantilatör açmıştım tam sol tarafıma üflüyodu yaklaşık 1-2 adım ötede duruyodu. 2 gün sonra sol kolumla sol göğüsüm ağrımaya başlamıştı kalbimde bi sorunmu var diye korkmuştum şimdi ağrılarımın %80i geçti ama halen sol kolumda sol göğüsümde arada ağrı girip çıkıyor kısacası vantilatör çarpmışsa kol ile göğüs ağrısı yaparmı?

Livaković

80+ Silver
merhabalar yaşım 15 fazla kilolarım var. yaklaşık 1 ay önce falan sıcaklıklar tam gelmeden dibime 4-5 gün vantilatör açmıştım tam sol tarafıma üflüyodu yaklaşık 1-2 adım ötede duruyodu. 2 gün sonra sol kolumla sol göğüsüm ağrımaya başlamıştı kalbimde bi sorunmu var diye korkmuştum şimdi ağrılarımın %80i geçti ama halen sol kolumda sol göğüsümde arada ağrı girip çıkıyor kısacası vantilatör çarpmışsa kol ile göğüs ağrısı yaparmı?
7/24 vantilatör açık çalışır kafamı dibine sokar uyurum her yaz 3 ay aralıksız neredeyse çalışır tek sorun vantilatör bozuluyor bazen bir süreden sonra tabi bu durum muhtemelen bende genetik rahmetli babannem hem klima hemde 2 vantilatörü sonda çalıştırıp 93 yaşında bile açarmış hiçbirşeyde olmazmış ama babam amcam tek bir üflemeye hasta oluyorlar

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Yapar

Top Bottom