Neler Yeni

Var mıdır bu fiyata daha iyi laptop?

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Bir arkadaşın tavsiyesi ile bu laptopu gördüm. Sanırım fiyat bandında en iyisi. Yorumlarınızı bekliyorum. Laptopun fiyatı gittigidiyorda 6900 TL. Fiyatı çok cazip geldi açıkçası.
Ayrıca laptopa ram eklediğimizde garantiden çıkıyor mu? Bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
Bir arkadaşın tavsiyesi ile bu laptopu gördüm. Sanırım fiyat bandında en iyisi. Yorumlarınızı bekliyorum. Laptopun fiyatı gittigidiyorda 6900 TL. Fiyatı çok cazip geldi açıkçası.
Ayrıca laptopa RAM eklediğimizde garantiden çıkıyor mu? Bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.
bu fiyata daha iyisi yok asus hakkında fikrim yok ama msi problem çıkartmamıştı bende servisi arayarak sorun forumda yalan yanlış milyon tane bilgi de var servisi aramak en garantisi olacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca laptopa RAM eklediğimizde garantiden çıkıyor mu? Bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.
aynı fiyata 10. nesil i5 monsterlar var tek artısı onlar 120hz ama biri monster biri asus yani

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu fiyata daha iyisi yok Asus hakkında fikrim yok ama MSI problem çıkartmamıştı bende servisi arayarak sorun forumda yalan yanlış milyon tane bilgi de var servisi aramak en garantisi olacaktır.

aynı fiyata 10. nesil i5 monsterlar var tek artısı onlar 120hz ama biri monster biri Asus yani
Ürünün 256 gb modeli 6400 TL. Sizce 256 gb m2 ssd farkı 500 TL ye değer mi? İkisi arasında kaldım depolama farkına 500 TL ödemeye değer mi onu düşünüyorum.

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Ürünün 256 gb modeli 6400 TL. Sizce 256 gb m2 SSD farkı 500 TL ye değer mi? İkisi arasında kaldım depolama farkına 500 TL ödemeye değer mi onu düşünüyorum.
İleride depolama takma ihtimalin olacaksa şimdi bütçene uygun al fakat 480 gb ssd kullanmama rağmen yetmiyor.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
İleride depolama takma ihtimalin olacaksa şimdi bütçene uygun al fakat 480 gb SSD kullanmama rağmen yetmiyor.
Laptopa ekstra olarak ssd takviyesi yapabiliyor muyuz? Ben de 512 gb lık modeli düşünüyorum. İleride ram takviyesi kesin yapıcam. Ama 500 TL ye 256 gb değer mi bilemiyorum.

tayfun601

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Tayfun DALOĞLU
Dostum rem olayina gelecek olursak urun sifir oldugu icin garantisi biter evet dogru biliyorsun ama urunun yetkili teknik servisi bak yetkili diyirum cunku dukkan acip butun markalari yazip teknik servislik yapanlar ayri
Marka tarafindan teknik servislik verilmis olan servislerde rem ekleme yaptirabilirsin garantisi gitmesin diye yahutta saticiyla gorusebilirsin bu konu hakkinda onun haricinde depolama olarak sana kalmis birsey ssd ye deger hele ki m2 nin okuma yazma hizi yuksek olanlardan ise ama misal yukarda arkadas 480 bile yetmiyor demis dogrudur baskasina 1 tb bile yetmez senin kullanimina bagli misal bana 120 gb yetiyor bile cunku sadece ssd de windows 10 PUBG bide ofis programi yuklu ama sen gidip PUBG gta5 ve bi kac oyun daha yuklersen hizli acilsin ki amacta bu zaten yetmez dedigim gibi kendi ihtiyacina gore degisir
Leptopta ekstra ssd takviyesi m2 nin yaninda hdd yuvasina ssd takarsan olur birde dvd kismina takilan yuva var ama bu pc de dvd yok sanirim goremedim ben ki pekte geregi kalmadi artik ama onerim masa ustu olur sana taki kullanim amacina bagli tabikide

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Dostum rem olayina gelecek olursak urun sifir oldugu icin garantisi biter evet dogru biliyorsun ama urunun yetkili teknik servisi bak yetkili diyirum cunku dukkan acip butun markalari yazip teknik servislik yapanlar ayri
Marka tarafindan teknik servislik verilmis olan servislerde rem ekleme yaptirabilirsin garantisi gitmesin diye yahutta saticiyla gorusebilirsin bu konu hakkinda onun haricinde depolama olarak sana kalmis birsey SSD ye deger hele ki m2 nin okuma yazma hizi yuksek olanlardan ise ama misal yukarda arkadas 480 bile yetmiyor demis dogrudur baskasina 1 tb bile yetmez senin kullanimina bagli misal bana 120 gb yetiyor bile cunku sadece SSD de windows 10 PUBG bide ofis programi yuklu ama sen gidip PUBG gta5 ve bi kac oyun daha yuklersen hizli acilsin ki amacta bu zaten yetmez dedigim gibi kendi ihtiyacina gore degisir
Leptopta ekstra SSD takviyesi m2 nin yaninda HDD yuvasina SSD takarsan olur birde dvd kismina takilan yuva var ama bu PC de dvd yok sanirim goremedim ben ki pekte geregi kalmadi artik ama onerim masa ustu olur sana taki kullanim amacina bagli tabikide
Teşekkürler. Araştırmama göre ram eklemesi garantisini bozmuyormuş. Yine de yetkili servislerle görüşmekte fayda var. Ayrıca m2 ssd için hdd bölümüne takıldığını yeni öğrendim valla. Teşekkürler.

tayfun601

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Tayfun DALOĞLU
Yanliz m2 ssd yi hdd yuvasina takarsaniz daha zahmetli olur duzeltme yapayim hemen
Okuma yazma hizi dusebilir belki
Hdd yuvasina normal ssd cok rahat takilabilir sonucta tercih size kalmis

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Yanliz m2 SSD yi HDD yuvasina takarsaniz daha zahmetli olur duzeltme yapayim hemen
Okuma yazma hizi dusebilir belki
HDD yuvasina normal SSD cok rahat takilabilir sonucta tercih size kalmis
Teşekkürler. Ailemle de görüşücem. Uygunsa 512 gb modeli tercih ederim zaten.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Laptoplarda sanırım bir adet 2.5 girişi oluyor.Nvme ssd varsa içine bir adet 2.5 hdd konulabilir.

256 alsanız 1tb hdd ekleseniz yine 7000 olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
tevfikhan ekmekci
Teşekkürler. Araştırmama göre RAM eklemesi garantisini bozmuyormuş. Yine de yetkili servislerle görüşmekte fayda var. Ayrıca m2 SSD için HDD bölümüne takıldığını yeni öğrendim valla. Teşekkürler.
bende asus tuf modeli var ram kendim eklemek istersem garantiden çıkıyor servise gönderip taktırabiliyorsun onda da 100 TL para alıyorlar garanti modelden modele değişiyorsa bilemem bende böyle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,769
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom