Neler Yeni

Vatan Bilgisayar`da işe girmek için ne yapılmalı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
Arkadaşlar Vatan Bilgisayar`da işe girmek istiyorum. İki güne oturduğum şehirdeki şubeye gidip bilgi alıcam ama öncesinde bilenler vardır diye sizden bilgi almak istiyorum. Nasıl ilerliyor gibisinden. Alım şartları nelerdir ?
Teşekkür ederim.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
tanıdık varsa kolay müdüre söyler aldırır yoksa gidip şubeye başvuru yap bi kağıt doldurtuyolar kılık kıyafete vs. dikkat et yeter eleman ihtiyaçları varsa müdürle görüştürürler yoksa yollarlar ama mediamarkt ile görüş derim oranın parası daha iyi

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ömer
Steam
1316142768
tanıdık varsa kolay müdüre söyler aldırır yoksa gidip şubeye başvuru yap bi kağıt doldurtuyolar kılık kıyafete vs. dikkat et yeter eleman ihtiyaçları varsa müdürle görüştürürler yoksa yollarlar ama mediamarkt ile görüş derim oranın parası daha iyi
internetten basvuru fln olmuyomu

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende merak ediyorum yaş talepleri falan ne oluyor merak ediyorum bir gün bende çalışmak isterim aslında keçi sakalım da var

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
kaç yaş üzeri alıyorlar
genelde askerliği yapan 20-35 yaş arası eli yüzü düzgün adama öncelik veriyorlar o yüzden gelip şubeye başvuru yapmanız daha iyi olur. çünkü internetten genel merkez ulaşıyor oradan yönlendiriyorlar onlarda neye göre seçiyor bilmiyorum çok başvuru yapılıyor ve genelde kadın eleman geliyor internetten

Top Bottom