Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Hazır Sistem İade Problemi

Zeth

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar Vatan Bilgisayar'dan 6600 ekran kartlı bir hazır sistem satın aldım daha sonra çökme ve donma problemleri yaşadım 2 defa vatan bilgisayar servisine götürdüm ama bir şey değişmedi, ben de sistemi iade etmek istediğimi söyledim mağaza müdürü de sadece arızalı olabilecek parçayı iade alabileceklerini bütün bir sistemi iade alamayacaklarını belirtti, ben de sistemi parça parça olarak toplamadığımı ve hazır aldığımı belirttim ve faturanın en altında ki ürünler tek başlarına iade ve değişim yapılamaz yazısını gösterdim kendisi yine de kıvırıp başka bir şeyler anlatıp sistemi iade alamayacağını belirtti ben de tüketici hakem heyetine başvurup suç duyurusunda bulundum.

Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir ?

Ekler

• vatan.png
    vatan.png
    28.6 KB · Hit: 73

Hanaz

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar Vatan Bilgisayar'dan 6600 ekran kartlı bir hazır sistem satın aldım daha sonra çökme ve donma problemleri yaşadım 2 defa vatan bilgisayar servisine götürdüm ama bir şey değişmedi, ben de sistemi iade etmek istediğimi söyledim mağaza müdürü de sadece arızalı olabilecek parçayı iade alabileceklerini bütün bir sistemi iade alamayacaklarını belirtti, ben de sistemi parça parça olarak toplamadığımı ve hazır aldığımı belirttim ve faturanın en altında ki ürünler tek başlarına iade ve değişim yapılamaz yazısını gösterdim kendisi yine de kıvırıp başka bir şeyler anlatıp sistemi iade alamayacağını belirtti ben de tüketici hakem heyetine başvurup suç duyurusunda bulundum.

Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir ?
İyi yapmıssınız vatandan beklemezdim böyle bir şey kazık yedik ama 12 ay peşin :D

17k ya 3060 sistem almıştım

Mert

80+ Silver
Bu ürün kişiye özel hazırlanmıştır, koşulsuz iade yoktur diyerek işin içinden çıkar.

Mert

80+ Silver

Zeth

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı markanın ürünleri, toplu bir sıkıntı mevcut değil, yine sadece arızalı ürün değişir.
Görseli okuduysan ürünün bir set olduğunu ve parçaların tek başlarına iade ve değişimi yapılamayacağı yazıyor.

Narkuc

80+ Bronze
vatanbilgisayar yine işinin başında anlaşılan. gördüğüm en toxic firma nefret ediyorum vatanbilgisayardan.

Zeth

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vatanbilgisayar yine işinin başında anlaşılan. gördüğüm en toxic firma nefret ediyorum vatanbilgisayardan.
sorma piyasanın üstünde bir fiyat ödeyince sisteme insan biraz hizmette kalite bekliyor fakat eser yok

Top Bottom