Neler Yeni

Vatan Bilgisayar RTX 4060 ve i5-12400F Sistem Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Eren Şahin
Nasıl gidip BAYİDEN alacam

Ekler

• Screenshot_2024-07-18-19-20-54-267_com.vatanbilgisayar.vatan.jpg
    Screenshot_2024-07-18-19-20-54-267_com.vatanbilgisayar.vatan.jpg
    441.6 KB · Hit: 1,265
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alan Wake
youtube dan testleri izle beğenirsen al

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Eren Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
youtube dan testleri izle beğenirsen al
Çok izledimde kafam zotac markasına takıldı yinede zotacla ilgili pek video bulamadım aslında sıkıntı olmaz herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

mağazalara tıkla stoğu kontrol edip ona göre gidip göster al
Hocam cümle yanlış anlaşıldı virgülün önemi galiba nasıl,gidip bayiden alacağım 😂

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Çok izledimde kafam zotac markasına takıldı yinede zotacla ilgili pek video bulamadım aslında sıkıntı olmaz herhalde

Hocam cümle yanlış anlaşıldı virgülün önemi galiba nasıl,gidip bayiden alacağım 😂
Mağazada Bul'a tıkla, Hangi şubeye gideceksen onda stok var mı kontrol et, Mağazaya gidip sistemi gösterip alabilirsin.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Gorkem Yavuz
Mağazada Bul'a tıkla, Hangi şubeye gideceksen onda stok var mı kontrol et, Mağazaya gidip sistemi gösterip alabilirsin.
Kendi şehrinde mağazası varsa stok yoksa mağazaya gidip sipariş verip bekleyebilir. Gmail den atıyorlar zaten yada arıyorlar geldi diye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Veysel
Nasıl gidip BAYİDEN alacam
Hocam bayi ye git bu kasayı istiyorum de tahminimce hemen vermezler bir kaç parçası eksik olur derler 1 hafta içinde parçalar gelir sizi ararlar almaya gidersiniz bende vatandan pazar günü r5 5600 rx6600 sistem alıcaktım mağzaya gittim gösterdim sistemi dediler islemci kasa ve ekran kartı yok dediler 1 hafta içinde gelir dediler ve bekliyoruz umuyurum yarın veya cumartesi çagırırlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Eren Şahin
Hocam bayi ye git bu kasayı istiyorum de tahminimce hemen vermezler bir kaç parçası eksik olur derler 1 hafta içinde parçalar gelir sizi ararlar almaya gidersiniz bende vatandan pazar günü r5 5600 rx6600 sistem alıcaktım mağzaya gittim gösterdim sistemi dediler islemci kasa ve ekran kartı yok dediler 1 hafta içinde gelir dediler ve bekliyoruz umuyurum yarın veya cumartesi çagırırlar
İnşallah bende alacağım hocam sanada şimdiden hayırlı olsun

yaSİNS4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet
Zotac kaliteli bir marka değil ancak rtx 4060 az güç tüketiyor yani zotac yeter ısınma yapmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,554
Üyeler
151,570
Son üye
HacıShaker
Top Bottom