Neler Yeni

Yardım Vatan hazır sistemde hangi kasayı tercih etmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay Ceylan

demirclk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Demir
Baktığın sistemin gigabyte versiyonunu ben alacaktım itopya'dan ama maalesef ellerinde amd kalmadığı için intele düştüm, mümkünse amd işlemcili nvidia ekran kartlı al seni uzun süre götürür.
sistem de güzel fiyatı uygunsa al ayrıyetten itopya'ya bakabilirsin.

s31ndler

80+
Bu sistemi almayı düşünüyorum fazla bütcem yok ordaki seçeneklerden en fazla rampage olanı alabilirim sizce hangisini almalıyım?
MSİ HOCAM.

demirclk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Demir
yazılımsal hata kodları çıkabiliyor gigabyte'ın uygulamasıda bi tık daha iyi hızları zaten aynı olmasına rağmen msi'ın küçük bi yapısının olması avantaj ben çok karşılaştım yazılım hatalarıyla gigabyte'ın bi kusurunu gördüm o da led kontrolü uygulamadan kaynaklı güncelleme geldiğinde düzelecek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay Ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yazılımsal hata kodları çıkabiliyor gigabyte'ın uygulamasıda bi tık daha iyi hızları zaten aynı olmasına rağmen msi'ın küçük bi yapısının olması avantaj ben çok karşılaştım yazılım hatalarıyla gigabyte'ın bi kusurunu gördüm o da led kontrolü uygulamadan kaynaklı güncelleme geldiğinde düzelecek.
Hocam anakart değil kasayı sormuştum

Baktığın sistemin gigabyte versiyonunu ben alacaktım itopya'dan ama maalesef ellerinde amd kalmadığı için intele düştüm, mümkünse amd işlemcili nvidia ekran kartlı al seni uzun süre götürür.
İtopyanin elinde nasıl AMD kalmıyor :)

demirclk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Demir
pardon bakayim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopyanin elinde nasıl AMD kalmıyor :)
ankara söğütözü şubesinde eksikti beklerseniz 1-2 haftaya gelir dediler biz de almadık.

MSI MAG FORGE M100A D60 AKRİLİK YAN PANEL ARGB FAN 600W 80 PLUS mATX KASA olanını tercih edebilirsin arkadaşım kullanıyor memnun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay Ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O sistemin itopyada fiyatı ne kadar?

demirclk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Demir
O sistemin itopyada fiyatı ne kadar?
ben eylül-ekim gibi bakmıştım 17 bin tl falandı şu an ise işlemcini intele düşürüsen 20-21 falandır ama senin vatandan baktığın sistem baya iyi o ekran kartı 15 bin tl falan kısaca baktığın sistemi al.

pardon bakayim.

ankara söğütözü şubesinde eksikti beklerseniz 1-2 haftaya gelir dediler biz de almadık.

MSI MAG FORGE M100A D60 AKRİLİK YAN PANEL ARGB FAN 600W 80 PLUS mATX KASA olanını tercih edebilirsin arkadaşım kullanıyor memnun.
İnternetten hazır sistem alsan hem daha ucuz hem daha hızlı gelirdi

Top Bottom