Neler Yeni

Yardım Vatan Hyper X cloud 2 Yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mustafa
Bütçe
1200
Merhaba dostlar suan anın sıcaklıgı ile yazıyorum ve çözüm önerinizi bekliyorum LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN
Öncelikle en baştan başlıyım ve olayın en başına yönlendirim https://forum.donanimarsivi.com/konu/hyper-x-cloud-2-garanti-sorusu-cevap-bekliyorum.709775/
Bu konuyu açtım. ve özetlelersem olay hyper x coloud kulaklıgımı garanti süresi yaklaştıgı için garantiye bakım için yollmak isteğimi söyledim ve herkes bakım için gönderebilirsin dedi...
Bende gönderdim fakat firma bakım yerine direk iade almiş
İŞTE OLAY BURDA BAŞLIYO
Ben kulaklıgı 2. el olarak almıştım garanti belgesi vb. o yuzden gönderirken bi sıkıntı ile karşilaşmadım
şimdi kulaklık iade olunca (1200 tl) tl vatan bana hediye çeki verdi ve istersem ücret iadesi nakıt olarak alabılırsın(bende internetten almak için nakıt istedim) bende nakıt almak isteğimi söyledim fakat satın aldıgım kısı kradi kartıyla almış ve ücret iadesi sadece onun kartına yapılabılıyo...
GERÇEKTEN AĞIRMAYAN BAŞIMI AĞIRTTIM
ŞİMDİ SORUYORUM NE YAPABILIRIM
SUAN SADECE VATANDAN BAŞKA BİR MARKA KULAKLIK ALABILIRIM GIBI GOZUKUYO AMA BEN PARAMI ALMAK İSTİYORUM

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Burak
aslında kart sende olsaymış baya iyi bir olay :D

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
hocam yeni aldıysan aldığın kişi insaflıysa kabul eder belki ama riskli biraz

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Yavuz
Kulaklık değil de başka bi ürün almaya bak. Sıkıntılı duruyor diğer yöntem.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
yada önümüz bayram kampanya falan olur indirimli alamasan da piyasa fiyatına güzel kulaklık denk gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Burak
Hocam acaba orda dursam biri bisey alirken ona ceki verip parayi alabilirmiyim ?
o çekle başka biri adına işlem yaparlar mı bilmem ama alan kişide 1200tllik çeke 1000tl vericektir muhtemelen bu toplara hiç girme bayramı bekle belki piyasa fiyatına güzel bir ürün yakalarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

o çekle başka biri adına işlem yaparlar mı bilmem ama alan kişide 1200tllik çeke 1000tl verecektir muhtemelen bu toplara hiç girme bayramı bekle belki piyasa fiyatına güzel bir ürün yakalarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mustafa

Can...

80+ Platinum
keşke hocam şimdi ne yapabılırım bu parayı nasıl nakıt alabılırım
Dostum çekin süresi yoksa ben yakın zamanda bir 1 tb m2 ssd daha alcam o şekilde nakite çevire biliriz İzmir'deyim ben

Top Bottom