Neler Yeni

Vatan PC toplama sihirbazında ekran kartı uyumlu değil hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ozan SONAR
Bütçe
7000
Merhaba arkadaşlar vatan bilgisayarın sitesinde pc toplama sihirbazı ile pc topluyorum ancak seçtiğim ürünlere göre uygun ekran kartı bulamadığını söylüyor.
Vatan pc nin ekran görüntüsünü de ekliyorum.
Seçtiklerim şöyle:
işlemci: ryzen 5600x
anakart : ASUS TUF GAM. B550M-PLUS WIFI AMD B550 Soket AM4 Ryzen DDR4 4600MHz(OC) Anakart
Ram : GSKILL 16GB (2x8GB) SniperX Yeşil Kamuflaj DDR4 3200MHz CL16 1.35V Dual Kit Ram

arakdaşlar sizce bu anakarta neden uygun ekran kartı yok diyor anakart gerek çıkışlarıyla gerek özellikleriyle bunu istiyorum.
sanırım yanıldığım bir nokta var yardımlarınızı bekliyorum.

Ekler

• 2020-12-11_13-29-05.png
    2020-12-11_13-29-05.png
    45.7 KB · Hit: 164

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
Merhaba arkadaşlar vatan bilgisayarın sitesinde PC toplama sihirbazı ile PC topluyorum ancak seçtiğim ürünlere göre uygun ekran kartı bulamadığını söylüyor.
Vatan PC nin ekran görüntüsünü de ekliyorum.
Seçtiklerim şöyle:
anakart : ASUS TUF GAM. B550M-PLUS WIFI AMD B550 Soket AM4 Ryzen DDR4 4600MHz(OC) Anakart
Ram : GSKILL 16GB (2x8GB) SniperX Yeşil Kamuflaj DDR4 3200MHz CL16 1.35V Dual Kit Ram

arakdaşlar sizce bu anakarta neden uygun ekran kartı yok diyor anakart gerek çıkışlarıyla gerek özellikleriyle bunu istiyorum.
yazılımsal bir sorun olmalı siteyle alakalı diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ozan SONAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar çok teşekkür ederim dediğiniz gibi itopydan topladım her hangi bir uygunsuzluk çıkmadı.
Son olarak itopya pc toplama işleminde örneğin işlemciyi seçtiğimde bana amd ile uyumsuz anakart kesinlikle çıkartmaz demi yani orda seçe seçe giderken hepsi birbriyle uyumlu parçalar sanırım.

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Merhaba arkadaşlar vatan bilgisayarın sitesinde PC toplama sihirbazı ile PC topluyorum ancak seçtiğim ürünlere göre uygun ekran kartı bulamadığını söylüyor.
Vatan PC nin ekran görüntüsünü de ekliyorum.
Seçtiklerim şöyle:

siteyle alakalı

zSlexyBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Yigit Can
Arkadaşlar çok teşekkür ederim dediğiniz gibi itopydan topladım her hangi bir uygunsuzluk çıkmadı.
Son olarak itopya PC toplama işleminde örneğin işlemciyi seçtiğimde bana amd ile uyumsuz anakart kesinlikle çıkartmaz demi yani orda seçe seçe giderken hepsi birbriyle uyumlu parçalar sanırım.
Çıkartmaz ama sen yinede temkinli ol yt den izle boyle bişey olurmu diye boşa paran gitmesin. Hayırlı Olsun.

Top Bottom