Neler Yeni

Vatan PC''den 7000-8000 ₺ arasında monitörlü sistem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Sadık Perçin
Instagram
sadk_428
Steam
https://steamcommunity.com/id/sadik428/
Discord
sadık428#0001
Arkadaşlar selam. Biraz acemiyim hata yapmak istemiyorum. Vatan bilgisayar dan 7-8k arası monitör dahil bir sistem toplamamda yardımcı olur musunuz? Vatan olması şart maalesef, Kredi ile alacağım öğrenciyiz:) Şimdiden teşekkürler
(kredi veya elden taksit ile ödeme alan başka bir yer varsa, önerilere açığım.)

Aikmy^

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Akın Bağbaşı
Arkadaşlar selam. Biraz acemiyim hata yapmak istemiyorum. Vatan bilgisayar dan 7-8k arası monitör dahil bir sistem toplamamda yardımcı olur musunuz? Vatan olması şart maalesef, Kredi ile alacağım öğrenciyiz:) Şimdiden teşekkürler
Çoğu sitede taksit oluyor diye biliyorum.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Sakın vatana gidip görevliye toplatma o gün forumda karşılaştım adam gitmiş vatandaki görevliye sora sora toplatmış görevli ekran kartlı sisteme r5 3400g aldırtmış ya apu işlemci ve ekran kartı yerine saf güç ve performans bir işlemci olan r5 3500 veya r5 3600 takması gerekirdi.

JokerAllame

80+ Silver
ben bunları buldum

sweett

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Arda Dalser
Öncelikle o bütçeye monitörlü vatandan toplanmaz. Başka sitelerde kredi kartı ile alabiliyorsunuz. Şuan stok beklemenizi öneririm, stokların mart, nisan ayı gibi çözüleceği söyleniyor. 1600 TL'lik kart şuan 2100 TL'ye satılıyor. Dilerseniz toplamayı deneyebilirim ama stoklar olmadığı için düşük kart koydum diye linç yerim. Şuan tavsiyem beklemeniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben bunları buldum
O sistem stoklara muhtemelen bir daha gelmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Sadık Perçin
Instagram
sadk_428
Steam
https://steamcommunity.com/id/sadik428/
Discord
sadık428#0001
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sakın vatana gidip görevliye toplatma o gün forumda karşılaştım adam gitmiş vatandaki görevliye sora sora toplatmış görevli ekran kartlı sisteme r5 3400g aldırtmış ya apu işlemci ve ekran kartı yerine saf güç ve performans bir işlemci olan r5 3500 veya r5 3600 takması gerekirdi.as
asla görevliye toplatmam

namre59

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Erman Nizam
https://forum.donanimarsivi.com/kon...avsiyesi-ya-da-8k-laptop.252406/#post-2491412

JokerAllame

80+ Silver
Öncelikle o bütçeye monitörlü vatandan toplanmaz. Başka sitelerde kredi kartı ile alabiliyorsunuz. Şuan stok beklemenizi öneririm, stokların mart, nisan ayı gibi çözüleceği söyleniyor. 1600 TL'lik kart şuan 2100 TL'ye satılıyor. Dilerseniz toplamayı deneyebilirim ama stoklar olmadığı için düşük kart koydum diye linç yerim. Şuan tavsiyem beklemeniz.

O sistem stoklara muhtemelen bir daha gelmez.
Mağazalarda var stoklar

sweett

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Arda Dalser
Mağazalarda var stoklar
Bilmiyorum ben tıkladım bizim ilde stokta yok muhtemelen diğer illerde de yoktur veya olan 1,2 yer vardır. Çünkü o sistem eski sayılır çok satıldı.

JokerAllame

80+ Silver
Sistem kötü bir kere 9. nesil işlemci artık alınmaz

Bilmiyorum ben tıkladım bizim ilde stokta yok muhtemelen diğer illerde de yoktur veya olan 1,2 yer vardır. Çünkü o sistem eski sayılır çok satıldı.
Bu zamanda vatana göre fiyatı iyi belki arkadaşın olduğu yerde vardır

sweett

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Arda Dalser
Sistem kötü bir kere 9. nesil işlemci artık alınmaz

Bu zamanda vatana göre fiyatı iyi belki arkadaşın olduğu yerde vardır
Arkadaşın daha nerede yaşadığını bilmeden, stokta olup olmadığı kesin olmayan sistemi atmak ne kadar mantıklı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,784
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom