Neler Yeni

Vatandaki bu pc nasıl, eşdeğer başka sitelerde var mı?

pj-ruler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
oğuzcan demir
Bütçe
43000
Vade farksız sattığı için bunu almayı düşünüyorum.
Anakartı b650m-r modelini seçicem +780tl ve corsair kasasını seçicem +3250 tl. Daha sonra veya kasayı alırkende işlemci sogutucusu alıcam onada öneri verebilirsiniz. Ramlari ilerleyen zamanda değişicem , ssd yide.
Diğer sitelere baktığımda 39 civarı ve 3 ay taksitlerde 2-3 bin arası vade farkı var o yüzden diğer siteleri tercih etmedim ama gözden kaçan varsa söyler misiniz?

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Halil
Bence pahalı ve parçalar iyi değil. Gaming gen tr gamegaraja falanda bakın hocam onlarda vade farksız yapıyordu sanırım. Vatan pahalı satıyor ve ürünler iyi değil şuan illa vatandan alacam diyorsan arada bilgisayar parçalarına indirim yapıyorlar onu bekle dicemde gerçek indirimli ürün sayılı oluyor piyasa fiyatına düşürüyorlar gibi bişey oluyor :)

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,347
İsim
Mehmet Aslan
Vade farksız sattığı için bunu almayı düşünüyorum.
Anakartı b650m-r modelini seçicem +780tl ve corsair kasasını seçicem +3250 tl. Daha sonra veya kasayı alırkende işlemci sogutucusu alıcam onada öneri verebilirsiniz. Ramlari ilerleyen zamanda değişicem , ssd yide.
Diğer sitelere baktığımda 39 civarı ve 3 ay taksitlerde 2-3 bin arası vade farkı var o yüzden diğer siteleri tercih etmedim ama gözden kaçan varsa söyler misiniz?

Şu sistemleri de kontrol eder misin. Site forumda yasaklı olduğu için link paylaşamıyorum.
1722665105846.png

1722665124352.png

1722665146961.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence pahalı ve parçalar iyi değil. Gaming gen tr gamegaraja falanda bakın hocam onlarda vade farksız yapıyordu sanırım. Vatan pahalı satıyor ve ürünler iyi değil şuan illa vatandan alacam diyorsan arada bilgisayar parçalarına indirim yapıyorlar onu bekle dicemde gerçek indirimli ürün sayılı oluyor piyasa fiyatına düşürüyorlar gibi bişey oluyor :)
game garaj vade farksız yapmıyor. Ben alırken öyleydi en azından.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Halil

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,347
İsim
Mehmet Aslan
Gaming gen tr world karta cok iyi taksit yapıyor en azından oradan değerlendirebilir oranın fiyatları bi tık daha iyi
attıklarım da güzel aslında. Hele şu Vok olan sistem çok hoşuma gitti , özelleştirme yapmadan yapıştır geç sistemi olmuş. Vade farkı da aşağı yukarı vatanla aynı.

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre
Top Bottom