Neler Yeni

Yardım Vatandan alıp garantiye gönderdiğm mouse sıfırı verilecek olursa nereden alırım?

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
SIĞMAYAN BAŞLIK:
Vatan'dan alıp garantiye gönderdiğim Razer mouse sıfırıyla değiştirilecek olursa nereden alacağım?

Merhaba Donanım Arşivi Ailesi,

Çok basit bir şeyi merak ediyorum.

29 Temmuz 2023'de Vatan Bilgisayar'dan satın aldığım Razer Deatahdder V3 PRO mouse, 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü garantiye göndermeleri için Vatan Bilgisayar şubesine teslim ettim.

Teknik servis ile geçen hafta görüştüm ve en geç haftaya sonuçlanacağını, ürünün sıfırıyla değişim yapılacağını eğer ürün stoklarda yoksa para iadesi olacağını söyledi fakat çok fazlasıyla stoklarda var.

Şimdi ürün sıfırıyla değişim olursa ben mousenin yenisini gidip Vatan Bilgisayar şubesinden mi teslim alacağım?
Yoksa bana ürünü gönderecekler mi?

Yardımcı olursanız sevinirim :)

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Gönderirler yüksek ihtimalle…

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
SIĞMAYAN BAŞLIK:
Vatan'dan alıp garantiye gönderdiğim Razer mouse sıfırıyla değiştirilecek olursa nereden alacağım?

29 Temmuz 2023'de Vatan Bilgisayar'dan satın aldığım Razer Deatahdder V3 PRO mouse, 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü garantiye göndermeleri için Vatan Bilgisayar şubesine teslim ettim.

Teknik servis ile geçen hafta görüştüm ve en geç haftaya sonuçlanacağını, ürünün sıfırıyla değişim yapılacağını eğer ürün stoklarda yoksa para iadesi olacağını söyledi fakat çok fazlasıyla stoklarda var.

Şimdi ürün sıfırıyla değişim olursa ben mousenin yenisini gidip Vatan Bilgisayar şubesinden mi teslim alacağım?

kargo yaparlar

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Yani bizzat evime kargolayacaklar ürünü değil mi?
Vatan Bilgisayar’ın garanti kapsamındaki iade & değişim teslim politikası hakkında bilgim yok ama adresinize göndermeleri daha mantıklı duruyor.

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
Yani anladığım kadarıyla, ürünün sıfırıyla değişim yapılacak olduğunda bile, bana Vatan Bilgisayar stoklarında/raflarında olan fare değil de Bilkom yani ithalatçı firmanın onlara göndereceği fare gelecek ya da onu almaya gideceğim.

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm
Zamanında Steelseries Rival3 Kablosuz faremin tekerleği bozuldu. Sıfırı ile değiştiler. Ürünü elimle verdim ve mağazadan gidip elimle kutuyu seçip birebir değişimini yaptım. Gidip kendin verdiysen elden teslim ediyorlar.

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
Zamanında Steelseries Rival3 Kablosuz faremin tekerleği bozuldu. Sıfırı ile değiştiler. Ürünü elimle verdim ve mağazadan gidip elimle kutuyu seçip birebir değişimini yaptım. Gidip kendin verdiysen elden teslim ediyorlar.
Vatan Bilgisayar şubesine elden teslim ettim ben.

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,092
İsim
Emre
Discord
necromancerr
SIĞMAYAN BAŞLIK:

Sıfırıyla değişecekse vatandan alıcaksın teslim ettiğin yerden

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
O zaman elden teslim edecekler. Umarım verdiğin şubenin ellerinde sıfırı vardır.
Verdiğim şubenin ellerinde sıfırı olmaması halinde o kadar şubeleri var sonuçta ürün ellerinde mevcut.
O şubede fare yok diye para iadesi yapacak değillerdir umarım bu saçmalık :D
50 adet en fazla sepete eklenebildiği için 50 adet siyah, 50 adet beyaz ve 50 adet kırmızı Razer Deathadder V3 PRO ekleyebiliyorum sepete.
Baya baya stok var demek oluyor bu.
Elden teslim ettiğim şubede stok olmasa bile.

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm
Verdiğim şubenin ellerinde sıfırı olmaması halinde o kadar şubeleri var sonuçta ürün ellerinde mevcut.
O şubede fare yok diye para iadesi yapacak değillerdir umarım bu saçmalık :D
50 adet en fazla sepete eklenebildiği için 50 adet siyah, 50 adet beyaz ve 50 adet kırmızı Razer Deathadder V3 PRO ekleyebiliyorum sepete.
Baya baya stok var demek oluyor bu.
Elden teslim ettiğim şubede stok olmasa bile.
İnternet sitesine bakarak yapmamalısın. İnternet sitesinde hangi bayide hangi ürün varsa o bayiye bildirim gidiyor ve o bayiden sana çıkış sağlanıyor.
Başka bir bayiden yenisini verirler mi bilmiyorum. Benim fareyi verdiğim bayide ellerinde vardı.

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
İnternet sitesine bakarak yapmamalısın. İnternet sitesinde hangi bayide hangi ürün varsa o bayiye bildirim gidiyor ve o bayiden sana çıkış sağlanıyor.
Başka bir bayiden yenisini verirler mi bilmiyorum. Benim fareyi verdiğim bayide ellerinde vardı.
Anladım. İlginize teşekkürler :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,769
Üyeler
157,138
Son üye
shirastent
Top Bottom