Neler Yeni

VatanPC RTX 2060 SİSTEM 8999tl YAPIŞ

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,441
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Arkadaşlar vatan bu sistemi toplayıp hazırladıktan sonra herhangi bir teste sokuyor mu ? Yoksa direk paket yapıp gönderiyor mu.

Eğer herhangi bir teste sokmuyorsa ürün bana geldikten sonra herhangi bir vatan bilgisayara götürüp test ettirme şansım var mı. Çünkü pek anladığım bir konu değil açıkçası bilsem bile kendim test etmek istemem.
Vatanda nasıldır bilmiyorum ama genelde montaj sonrası test ederler. Hatta siparişin uzun sürmesi montajdan değil montaj sonrası kurulumu ve testler içindir.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yani pc çalıştırıp dijital ortamda testleri yapılıyor sanırım demi hocam ben montajlı istedim çünkü.
Ayn daha önce de aldım montajlı geldi sadece ekran kartı takılı olmuyor

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Mete C. E.
Vatan baya uzun sürede gönderiyor, itopya ya göre ama montaj vs kaliteli kargo firması iyi, yanılmıyorsam İstanbul avcılar şube yapıyor webden alım montajlarını. Pch rtx 3060 sistem 10 gün civarında gelmişti, montajlı.
Sorunsuz gönderiyorlar.

El-Turco

80+ Bronze
Yok kardeşim takılma onlara
hocam bezmiş :D :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatan baya uzun sürede gönderiyor, itopya ya göre ama montaj vs kaliteli kargo firması iyi, yanılmıyorsam İstanbul avcılar şube yapıyor webden alım montajlarını. Pch rtx 3060 sistem 10 gün civarında gelmişti, montajlı.
Sorunsuz gönderiyorlar.
benim arkadaş iphone 11 almıştı vatandan diyo ki gece aldım utanmasalar sabaha göndereceklerdi o kadar hızlıymış ama tabi pc farklı

Asi_ruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hüseyin
Şimdi MH ile görüştüm. Web den alınsa bile montaj sonrası test kontrolleri yapılıyor Muş. Buna ekran kartı da dahil hepsi test ediliyor muş. Bilginize.

Ayrıca kargo süresi 8-13 gün içerisinde oluyor muş. Haftasonları dahil değil.

İyi forumlar.

byMyzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berk SAM
Siparişiniz Merkez Sevkiyat mağazamızda hazırlandı. Kargoya teslimatı bekliyor. Durumuna geçmiş umarım bugün kargolanır. Herkeste böyle mi ? Cuma saat tam 12'de sipariş geçmiştim.

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Siparişiniz Merkez Sevkiyat mağazamızda hazırlandı. Kargoya teslimatı bekliyor. Durumuna geçmiş umarım bugün kargolanır. Herkeste böyle mi ? Cuma saat tam 12'de sipariş geçmiştim.
Ben sistem çıktığı gibi sipariş verdim daha hazırlama aşamasında bile gözükmüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Mert
bende de öyle hocam, büyük ihtimal kargoda bugün bizim sistemler sonrada sarı sitede tabii ki :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ali
An itibariyle siparişim onaylandı almak isteyen varsa mesaj atabilr

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,535
Üyeler