Neler Yeni

Vds sağlayıcı önerisi

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Bütçe
100
Arkadaşlar bir domain satın aldım ve deneme yapmak için kullanacağım web hostinge de boşu boşuna para vermek yerine vds alıp burada host etmek istiyorum hem arkadaşımla bazen minecraft oynuyoruz onun içinde işime yarar.
1- Vdsten site hostlayabiliyor muyuz ? Ben evet diye hatırlıyorum.
2- Max 100 TL'ye nereden vds alabilirim ? Çok yüksek donanımlı olmasına gerek yok 2 3 GB Ramli bir şey yeter.

bybakir42

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Osman Sinan BAKIR
Vdsten site hostlayabiliyor muyuz ? Ben evet diye hatırlıyorum
Evet hostlayabilirsiniz.

Max 100 TL'ye nereden vds alabilirim ? Çok yüksek donanımlı olmasına gerek yok 2 3 GB Ramli bir şey yeter.
Eğer sizin için internet hızı ve güvenlik çok önemli değilse Poyraz Hosting'den "SOSYALMEDYA" indirim koduyla alabilirsiniz. Yine benzer fiyatlarda Keyubu, Kayizer var. Yok ben daha güvenlikli daha kaliteli istiyorum diyorsanız Natro, Turhost, Güzel Hosting ve Veridyen tavsiye ederim.

SeryXS

80+ Bronze
Arkadaşlar bir domain satın aldım ve deneme yapmak için kullanacağım web hostinge de boşu boşuna para vermek yerine vds alıp burada host etmek istiyorum hem arkadaşımla bazen minecraft oynuyoruz onun içinde işime yarar.
2- Max 100 TL'ye nereden vds alabilirim ? Çok yüksek donanımlı olmasına gerek yok 2 3 GB Ramli bir şey yeter.
dc istek atın verelim hocam seryxs

Enluess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Enes Çevik
İlgilendiği Kategoriler
Unity Coder, Website Coder, Hosting
Instagram
enes.cevikk0
Steam
Enluess
Discord
enluess
Reddit
Enluess
nettokoa.com'da 85TL gibi bir ücrete Ryzen 9 7950x3D sanal sunucu alabilirsiniz

Top Bottom