Neler Yeni

Vdse websitesi kurmak

Serhat_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Serhat Yüksel
Merhaba login ekranlı içinde videolar olan bir websitem var, şuanlık siteyi xampp ile kendi bilgisayarıma kurdum ve geliştiriyorum bu siteyi sunucuya geçirmeyi düşünüyorum, fakat videoların boyutu çok büyük olduğu için vds alıp xampp ile oraya kurmayı düşünüyorum, domain nasıl bağlanacığı vs gibi bilgilere sahibim sadece vdse kurmak mantıklı mı?

dostveviski

80+ Bronze
React, Node.js ile ilgili tez ödevim vardı. Vds üzerinden çalışmıştım vds işlerini biliyorsan mantıklı tabii.

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
Vdse Hosting Kurma Konusunda Bilgi Sahibiyim Yardımcı Olabilirim Hocam.

Serhat_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Serhat Yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vdse Hosting Kurma Konusunda Bilgi Sahibiyim Yardımcı Olabilirim Hocam.
Teşekkür ederim dediğim gibi kendi bilgisayarıma zaten kurdum vdse geçicem o yüzden hallederim, benim merak ettiğim düz cpanel hosting ve windows hosting arasında çok farklılık var mı yada linux hosting mi kullanmalıyım

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
Teşekkür ederim dediğim gibi kendi bilgisayarıma zaten kurdum vdse geçicem o yüzden hallederim, benim merak ettiğim düz cpanel hosting ve windows hosting arasında çok farklılık var mı yada linux hosting mi kullanmalıyım
hocam cyber panel oneririm. cpanelin kullanması kolay ve işlevli.

Serhat_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Serhat Yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam cyber panel oneririm. cpanelin kullanması kolay ve işlevli.
Dosyalar çok büyük upload etmem 10 saati geçiyor o yüzden clouda yükleyip vdse indiririm diye düşünüyorum

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Nedox Bey
React, Node.js ile ilgili tez ödevim vardı. Vds üzerinden çalışmıştım vds işlerini biliyorsan mantıklı tabii.
hocam benim reactla projelerim var yakın zamanda kendi özgeçmişimle ilgili site yapmayı düşünüyorum nasıl domaine yükleyebiliyorum bilginiz var mı

dostveviski

80+ Bronze
hocam benim reactla projelerim var yakın zamanda kendi özgeçmişimle ilgili site yapmayı düşünüyorum nasıl domaine yükleyebiliyorum bilginiz var mı
Vdsden bir kaç teknik ayar ve domain ayarlarınızdan bir kaç eklemeyle basitçe halledilebiliyor hocam. Tezim olduğu için kendim domain eklememiştim ip üzerinden kullanmistim.

Top Bottom