Neler Yeni

Vdsl altyapı için Türknet mi yoksa Millenicom mu yardım edermisiniz ?

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Gürkan Yıldırım
Arkadaşkar TT'den sözleşmem bitiyor 16mbps kullanıyorum türknet ve millenicomu aradım ev telefonu ile hız sorgulama yaptıklarında 80mbps'e kadar hız alırsınız dediler böyle bişey olabilir mi ve mevcut portumu kaybetmeden geçiş yapabilir miyim Not: Oturduğum yerde port sorunu var kaybedersem bidaha net bağlatamam şimdiden teşekkürler

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,079
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
millenicom net

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
millenicomdan sorgulama yapıp sonucu söylermisiniz

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Netspeed sitesinden sorgulama yapıp atar mısın? Ona göre yardımcı olayım ben sana.

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Gürkan Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaybetmezsin diye düşünüyorum.
https://www.milleni.com.tr/internet-altyapi-sorgulama
Burdan da bir sorgular mısın? bir şey merak ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Netspeed sitesinden sorgulama yapıp atar mısın? Ona göre yardımcı olayım ben sana.
kardeşim oturduğum bölgede boş port olmadığından çıkmıyor ev telefonu ile millenicomdan sorgulattım attım bakıp yardımcı olurmusun postta var
Mesaj otomatik birleştirildi:

millenicomdan sorgulama yapıp sonucu söylermisiniz
yardımcı olur musunuz sonuç bu

Ekler

• milleni.png
    milleni.png
    80.5 KB · Hit: 48
  • milleni.png
    milleni.png
    80.5 KB · Hit: 53

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
bütün şirketler türktelekom altyapısı kullanıyor diyebiliyorum türknete geç alacağın hız 80 civarı olacaktır zaten

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Gürkan Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütün şirketler türktelekom altyapısı kullanıyor diyebiliyorum türknete geç alacağın hız 80 civarı olacaktır zaten
kankam altyapı aynıysa türktelekomdan max 16mbps alıyoken bunlar nasıl 80 veriyor onu anlamadım

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
kankam altyapı aynıysa türktelekomdan max 16mbps alıyoken bunlar nasıl 80 veriyor onu anlamadım
aile zoru ile tt geçtik 24mbps paketini almamızı söylediler fakat altyapımız 76mbps destekliyordu bendede aynı durum var hatta 444 1 444 arayın altyapınızı sorgulatın 80 çıkacaktır

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Gürkan Yıldırım
aile zoru ile tt geçtik 24mbps paketini almamızı söylediler fakat altyapımız 76mbps destekliyordu bendede aynı durum var hatta 444 1 444 arayın altyapınızı sorgulatın 80 çıkacaktır
teşekkürler

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
ISS ile alakalı bir konu bu. TT o hızları elit hizmet olarak görüyor. Diğer firmalar da zaten bu yüzden cazip oluyorlar.

Millenicom kullanıyorum. Öneririm. Mevcut sözleşmenin feshedersen daha avantajlı bir şekilde geçiş yapıyorsun. Evrak işlerini de senin yerine yapıyorlar. Sözleşme vs hariç.

TürkNet'i alınacak hıza bağlı olarak öneriyorum fakat böyle bir durumda hiçte önermeyeceğim ne yalan söyliyim. Destek tarafından ve şu hız kesintisi muhabbetinden dolayı. Belirli saatlerde hız düşürülüyordu diye hatırlıyorum.

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Gürkan Yıldırım
ISS ile alakalı bir konu bu. TT o hızları elit hizmet olarak görüyor. Diğer firmalar da zaten bu yüzden cazip oluyorlar.

Millenicom kullanıyorum. Öneririm. Mevcut sözleşmenin feshedersen daha avantajlı bir şekilde geçiş yapıyorsun. Evrak işlerini de senin yerine yapıyorlar. Sözleşme vs hariç.

TürkNet'i alınacak hıza bağlı olarak öneriyorum fakat böyle bir durumda hiçte önermeyeceğim ne yalan söyliyim. Destek tarafından ve şu hız kesintisi muhabbetinden dolayı. Belirli saatlerde hız düşürülüyordu diye hatırlıyorum.
ben fesh felan etmiyeceğim direk geçiş yapıcam ikisinden birine bro türknette çok şikayetçi var evet öncelikle vdsl'de benim altyapıma uygun en iyi hizmet vereni bulmam gerek nasıl halledeceğim bilemiyorum ama

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Millenicom öneririm.

Top Bottom