Neler Yeni

Vdsl ile Vdsl2 arasında ne fark var?

Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mustafa Usta
Instagram
mustafa_usta61
Merhaba. Millenicom kullanıyorum adsl paketten vdsl ye geçeceğim. Şuan başka markadan kalma adsl modem kullanıyorum. Vdsl modem için çıkardıkları ücret aileme biraz fazla geldi. Bende 2. el modem arayışına girdim. Benim altyapım 67 mbps destekliyor. Aradığımda bana 50 mbps verebileceklerini söylediler. Sahibinden den 2. el vdsl modem alırsam bu internetle kullanabiliyor muyum? Vdsl ile vdsl2 modem arasındaki fark ne?

Bunu düşünüyorum: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...i-vdsl-modem-temiz-yeni-nesil-962122838/detay

BeKo'O

80+ Silver
Merhaba. Millenicom kullanıyorum adsl paketten vdsl ye geçeceğim. Şuan başka markadan kalma adsl modem kullanıyorum. Vdsl modem için çıkardıkları ücret aileme biraz fazla geldi. Bende 2. el modem arayışına girdim. Benim altyapım 67 mbps destekliyor. Aradığımda bana 50 mbps verebileceklerini söylediler. Sahibinden den 2. el vdsl modem alırsam bu internetle kullanabiliyor muyum? Vdsl ile vdsl2 modem arasındaki fark ne?

Bunu düşünüyorum: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...i-vdsl-modem-temiz-yeni-nesil-962122838/detay
VDSL2 daha yüksek hız limiti sağlıyor, yeni versiyonu gibi düşünebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mustafa Usta
Instagram
mustafa_usta61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
VDSL2 daha yüksek hız limiti sağlıyor, yeni versiyonu gibi düşünebilirsin
Linkini verdiğim modem galiba vdsl ben onla 67 mbps alabilir miyim? Yani vdsl in hız limiti ne kadar?

BeKo'O

80+ Silver

BeKo'O

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mustafa Usta
Instagram
mustafa_usta61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dedim ya daha fazla hıza çıkabiliyor diye nasıl ikisi de aynı

Hayır hocam yani demek istediğim vdsl modem ile 100mbps alabiliyorsam zaten bakır altyapı en fazla 100mbps internet destekliyor diye biliyorum. O zaman fiber internet kullanmadığım sürece vdsl modem gayet yeterli.

BeKo'O

80+ Silver
Hayır hocam yani demek istediğim vdsl modem ile 100mbps alabiliyorsam zaten bakır altyapı en fazla 100mbps internet destekliyor diye biliyorum. O zaman fiber internet kullanmadığım sürece vdsl modem gayet yeterli.
Evet

BeKo'O

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Bakır altyapı 300mbps ' e kadar çıkar şayet altyapıdaki modları yükseltirlerse.

17A kullandırıyor 30A/35B var daha.

VDSL olan bir modem piyasada kaldı mı? VDSL2 olan tüm modemler geriye dönük ADSL ve VDSL destekler.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
VDSL modem dediğinde VDSL2 desteği olması muhtemelen. VDSL1 kullanımı pek görmedim ben.

Top Bottom