Neler Yeni

Vefat sonucu oluşan devamsızlık ile 30 gün geçilirse sınıfta kalınır mı?

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Bruce WAYNE
Merhaba, benim yakın zaman önce bir yakınım vefat etti. Bende bu yüzden müdür yardımcısına okula gelemeyeceğimi söyledim. O da tamam zaten yakını vefat edenlere ekstra 10 gün devamsızlık hakkı tanınıyor dedi. Ben de bu söze uyarak 6 gün devamsızlık yaptım. Bu olay olmadan önce 8 ya da 9 gün devamsızlık hakkım vardı. Neyse sonra hastalandım bir gün okula gitmedim. Ailemde devamsızlık sınıra ulaştığı için öbür müdür yardımıcısını aradı. O da tam güven vermedi. Devamsızlığı 30 günü geçsin sistem atar mı bilmiyorum dedi. Öbür müdür yardımıcısı buraya yazmış ama emin değilim dedi. Neyse annemler güvenceye almak için okula yüz yüze görüşmeye gittiler. Bir şey olmaz dediler. Ama ailemin hala içi rahat değil. Benim de değil aslında. Şu an devamsızlık 30 gün 1 gün gitmesem kalır mıyım bilmiyorum. Bu durumla alakalı bilgisi olan var mı?

Ekler

• IMG_1560.png
    IMG_1560.png
    66.2 KB · Hit: 136

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Eren Bilal Cihan
Merhaba, benim yakın zaman önce bir yakınım vefat etti. Bende bu yüzden müdür yardımcısına okula gelemeyeceğimi söyledim. O da tamam zaten yakını vefat edenlere ekstra 10 gün devamsızlık hakkı tanınıyor dedi. Ben de bu söze uyarak 6 gün devamsızlık yaptım. Bu olay olmadan önce 8 ya da 9 gün devamsızlık hakkım vardı. Neyse sonra hastalandım bir gün okula gitmedim. Ailemde devamsızlık sınıra ulaştığı için öbür müdür yardımıcısını aradı. O da tam güven vermedi. Devamsızlığı 30 günü geçsin sistem atar mı bilmiyorum dedi. Öbür müdür yardımıcısı buraya yazmış ama emin değilim dedi. Neyse annemler güvenceye almak için okula yüz yüze görüşmeye gittiler. Bir şey olmaz dediler. Ama ailemin hala içi rahat değil. Benim de değil aslında. Şu an devamsızlık 30 gün 1 gün gitmesem kalır mıyım bilmiyorum. Bu durumla alakalı bilgisi olan var mı?
Hocam nolursa olsun pek güvenme ekstra 10 güne git gidebiliyorsan. Hocalarla aran iyiyse faaliyete geçirebilirsin belki

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Bruce WAYNE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
zannetmiyom kalmassın gibime geliyor yine de kaderinde yazılıysa kalırsın

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
HBE
Öncelikle Allah rahmet eylesin.

Olabildiğince gitmeye çalış. Özürsüz 10.5 demişti liseye giden kuzenim. Özürlü sınırını bilmiyorum fakat birinci derece aile olduğunda maksimum 10 gün oluyor. Bu bir hak olarak toplanmıyor ama. Sen 6 günle bitirmişsin o süreci. 4 gün kullanmadığın için 4 günün daha olduğunu düşünme.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Hasan Doruk
özürlü 30 özürsüz 10u geçmediğin sürece senin durumunda bi sıkıntı olacağını sanmıyorum

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Barış Okçu
Hocam ilk ve orta öğretimde bırakmıyorlar zaten. Birde ailen görüştüyse hiç bir şey olmaz bizim zamanımızda etkinlik felan diye işliyorlardı bir sorun olmuyodu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,316
Üyeler
141,281
Son üye
Sonay Keskin
Top Bottom