Neler Yeni

ventus 2060 super furmark test sonuçları nasıl?

RonLyle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre ÖZTÜRK
Merhaba iyi forumlar

Ekran kartı almayı düşünüyorum ama arkadaş bana furmark test sonuçlarını gönderdi sonuçlar beni biraz işgillendirdi siz ne düşünüyorsunuz baştaki dalgalanmalar sıkıntı gibi ve fps min max değerleri çok farklı bunda sorun var mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba iyi forumlar

Ekran kartı almayı düşünüyorum ama arkadaş bana furmark test sonuçlarını gönderdi sonuçlar beni biraz işgillendirdi siz ne düşünüyorsunuz baştaki dalgalanmalar sıkıntı gibi ve fps min max değerleri çok farklı bunda sorun var mı ?

Ekler

• 1.png
    1.png
    1.2 MB · Hit: 49

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Merhaba iyi forumlar

Daha düzgün bir fotoğraf isteyebilir misiniz hocam?
Kart daha önce açılmış mı onu sorun,

Merhaba iyi forumlar

Fakat fotoğrafa baktığım da core ve mem hızının düşürülmediğini sıcaklığında normal olduğunu görüyorum.

RonLyle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre ÖZTÜRK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha düzgün bir fotoğraf isteyebilir misiniz hocam?
Kart daha önce açılmış mı onu sorun,

Fakat fotoğrafa baktığım da core ve mem hızının düşürülmediğini sıcaklığında normal olduğunu görüyorum.
Kartı kullanan açıp fan temizliği ve termal macun temizliği yaptığını söyledi ondan sonra furmark testi istedim bu fotografı attı bir de şöyle söyleyeyim testi kasa içerisine takarak değil anakart normal masa üstinde açık şekilde test etmiş onun da fotografı var o ısı konusunda düşürmüş olabilr mi ?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Kartı kullanan açıp fan temizliği ve termal macun temizliği yaptığını söyledi ondan sonra furmark testi istedim bu fotografı attı bir de şöyle söyleyeyim testi kasa içerisine takarak değil anakart normal masa üstinde açık şekilde test etmiş onun da fotografı var o ısı konusunda düşürmüş olabilr mi ?
Kullanacaginiz kasa cok dandik degilse asiri bir fark olmayacaktir fakat acilmis bir kart cok ucuz degilse alinmaz hocam. Mining de kullanmis olabilir, fiyati nedir?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

RonLyle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre ÖZTÜRK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O fiyatlara rx6600 bakın hocam.
İçi açılmış bir 2060super almaktan çok daha iyi olacaktır.
Amd kullanmayı sevmiyorum güncelleme driver vs işinde pek iyi değilim o yüzden nvidia bakıyorum alma diyorsanız, benim içimde de bi kuşku yok değil başka bakayım 1070 vs. en azından 2000 bandında ama illa amd al diyorsanız sizi kırmam ona da bakarım :)

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Amd kullanmayı sevmiyorum güncelleme driver vs işinde pek iyi değilim o yüzden nvidia bakıyorum alma diyorsanız, benim içimde de bi kuşku yok değil başka bakayım 1070 vs. en azından 2000 bandında ama illa amd al diyorsanız sizi kırmam ona da bakarım :)
nvidia istiyorsan, en azından içi açılmamış mining yapılmamış bir 2060s bulmaya çalış.
1070-1080 falan da bakılır tabi ama yeni nesil bakmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,100
Üyeler
152,609
Son üye
MustiCanpolat
Top Bottom