Neler Yeni

Vergi müdürlüğüne yazı gönderdim ve cevabı sizce aramalımıyım

Berkarda

80+ Silver
lütfen cumhurbaşkanımızın yapacağı vergi indirimi erkene alınabilir mi ? kur değişikliği yüzünden fiyatlarda artış oluyor ve lise öğrencilerinde telefon bilgisayar kullanıyor ama kur ve vergiler yüzünden alamıyorlar yazdım ve verdikleri cevap sizce arayım mı ? yoksa boş vereyim mi ? talep olunca yapma ihtimali artar mı ? kendi ismimden yaptım
Sayın BERK ******

Mükellef Geri Bildirim Sistemi; mükellef odaklı ve katılımcı yönetim anlayışı çerçevesinde, İnternet Vergi Dairesi, Çağrı Merkezi, Vergi Dairesi ve Mal Müdürlükleri aracılığıyla verilen hizmetler ile vergi mevzuatına yönelik önerilerin alınması ve değerlendirilmesi amacıyla hizmet vermektedir.

09/07/2023 tarih ve ******** sayılı bildiriminizin öneri kapsamında olmadığı anlaşılmış olup, söz konusu talebiniz için 189’u arayabilirsiniz.

Bildiriminiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

ErenMaiky

80+ Bronze
lütfen cumhurbaşkanımızın yapacağı vergi indirimi erkene alınabilir mi ? kur değişikliği yüzünden fiyatlarda artış oluyor ve lise öğrencilerinde telefon bilgisayar kullanıyor ama kur ve vergiler yüzünden alamıyorlar yazdım ve verdikleri cevap sizce arayım mı ? yoksa boş vereyim mi ? talep olunca yapma ihtimali artar mı ? kendi ismimden yaptım
Sayın BERK ******

Mükellef Geri Bildirim Sistemi; mükellef odaklı ve katılımcı yönetim anlayışı çerçevesinde, İnternet Vergi Dairesi, Çağrı Merkezi, Vergi Dairesi ve Mal Müdürlükleri aracılığıyla verilen hizmetler ile vergi mevzuatına yönelik önerilerin alınması ve değerlendirilmesi amacıyla hizmet vermektedir.

09/07/2023 tarih ve ******** sayılı bildiriminizin öneri kapsamında olmadığı anlaşılmış olup, söz konusu talebiniz için 189’u arayabilirsiniz.

senin demenle mi erkene alıncak reis

Receb İvedik

80+ Bronze
hiç sanmıyorum işe yarayacağını ama belli olmayabilir

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Sayın BERK ******

Kardeşim sence onlar bizi düşünüyor mu ?
Merakımdan soruyorum :D

ErenMaiky

80+ Bronze

Ekler

• aynen.png
    aynen.png
    442.6 KB · Hit: 26

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,715
İsim
Mert Can Ergün
Üzme kendini hemen yaparlar

EsdeathSama

80+ Bronze
vergi indirimi göz boyamaktan fazlası değil, vergiden muaf cihaz alacağımız zamana kadar zaten kur artacak verginin düşmesi bizim için çok bir şey değiştirmeyecek

Berkarda

80+ Silver
Çoğu kişide onlarda yok
tr %50 kesim asgari %10 dolar kur ile %5 esnaf falan %5 fabrika %10 emlak ve araç satışı %10 ağzı kokuyor açlıktan %9.9 süper zengin %0.1 reis
Mesaj otomatik birleştirildi:

silincekse söyleyin

vergi indirimi göz boyamaktan fazlası değil, vergiden muaf cihaz alacağımız zamana kadar zaten kur artacak verginin düşmesi bizim için çok bir şey değiştirmeyecek
18 ken yapsaydı ya ama 7 mayıs 2028 rte gidişi

EsdeathSama

80+ Bronze
tr %50 kesim asgari %10 dolar kur ile %5 esnaf falan %5 fabrika %10 emlak ve araç satışı %10 ağzı kokuyor açlıktan %9.9 süper zengin %0.1 reis

silincekse söyleyin

18 ken yapsaydı ya ama 7 mayıs 2028 rte gidişi
o zamana kadar ülke, demokrasi diye bir şey kalırsa umarım

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻