Neler Yeni

VG27AQML1A monitör alınır mı?

lolanlii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Betasyum
Ben de almıştım memnun kalmadım iade ettim. Başka monitör aldım. Aşırı derecede IPS glow ve görüş açısı problemi vardı. İstersen şansını dene teknoloji şans işi. Burda 100 kişi memnunum der sana sorunlu gelir.
hocam o kadar takılan biri değilim yaklaşık 5 6 senedir 60hz eski monitörle takılıyorum test ediyorlar vatandan o yüzden alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani türkçe meali nedir hocam ben anlayamadım da :D
ben garanti yaptırmayı düsünmüyorum hocam bence gereksiz tabii size kalmış

• Keyifli Garanti bir kasko paketi değildir.
  • Keyifli Garanti ile cihazınızın garantisini +1 yıl, +2 yıl veya + yıl uzatabilir ve aynı zamanda cihazınızı kazaen zarara uğrama,çalınma ve voltaj arızası risklerine karşı koruyabilirsiniz.
  • Keyifli Garanti kapsamında servis işlemleri Gulf Sigorta servisleri tarafından sağlanır.
  • Uzatılmış garanti kampasımdan(Yasal garanti sonrası dönem) arıza durumunda cihazın onarılmaması veya onarım bedelinin fatura bedelini aşması halinde fatura tutarının tamamı Vatan Bilgisayar alışveriş çeki olarak tanımlanır.
vatanda böyle yazıyor

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
burak karadağ
hocam o kadar takılan biri değilim yaklaşık 5 6 senedir 60hz eski monitörle takılıyorum test ediyorlar vatandan o yüzden alıyorum

garanti olsa neki şuanki monitörüm 3 aydır teknik servisde uğraşıp duruyorum yeni ürün gönderdiler oda kırık geldi kabulde etmiyorlar :D neyse umarım bu vatandan gelecek ürün üzmez çok hevesliyim 2k hikayeli oyunlar oynamaya

lolanlii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Betasyum
garanti olsa neki şuanki monitörüm 3 aydır teknik servisde uğraşıp duruyorum yeni ürün gönderdiler oda kırık geldi kabulde etmiyorlar :D neyse umarım bu vatandan gelecek ürün üzmez çok hevesliyim 2k hikayeli oyunlar oynamaya
en cok korktugum olayı yaşamışsınız korktugum için gidip mağazadan alıcam test yapar verirler

draqla

80+

• Keyifli Garanti bir kasko paketi değildir.
  • Keyifli Garanti ile cihazınızın garantisini +1 yıl, +2 yıl veya + yıl uzatabilir ve aynı zamanda cihazınızı kazaen zarara uğrama,çalınma ve voltaj arızası risklerine karşı koruyabilirsiniz.
  • Keyifli Garanti kapsamında servis işlemleri Gulf Sigorta servisleri tarafından sağlanır.
  • Uzatılmış garanti kampasımdan(Yasal garanti sonrası dönem) arıza durumunda cihazın onarılmaması veya onarım bedelinin fatura bedelini aşması halinde fatura tutarının tamamı Vatan Bilgisayar alışveriş çeki olarak tanımlanır.
vatanda böyle yazıyor
Glowu testte sorun olarak görmüyorlar onu bilerek al da. Hele ki mağazadan alıyorsan iade hakkın da olmuyor. Bire bir vatandaki yetkiliyle konuştum bu konuyu. İyice düşün öyle al. İlla alacağım dersen internetten almanı öneririm.

Test ediyoruz dedikleri tek şey ölü piksel.

lolanlii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Betasyum
Glowu testte sorun olarak görmüyorlar onu bilerek al da. Hele ki mağazadan alıyorsan iade hakkın da olmuyor. Bire bir vatandaki yetkiliyle konuştum bu konuyu. İyice düşün öyle al. İlla alacağım dersen internetten almanı öneririm.

Test ediyoruz dedikleri tek şey ölü piksel.
hocam 14 gün içinde olmuyor mu baya konuları gezdim memnun kalmadım diyip iade edebilirsin diyolardı

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
burak karadağ

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
hocam 14 gün içinde olmuyor mu baya konuları gezdim memnun kalmadım diyip iade edebilirsin diyolardı
Ips panellerde o ışık sızması illaki oluyor ya. Ama tamamen şans işi. Benim monitörde de var ama rahatsız etmiyor hiç. Aynısını bi arkadaş aldı onda çok vardı mesela

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
burak karadağ
14 gün internet için geçerli mağazadan görerek alıyorsun iade hakkın yok.
internetten sipariş verdim ben

Ips panellerde o ışık sızması illaki oluyor ya. Ama tamamen şans işi. Benim monitörde de var ama rahatsız etmiyor hiç. Aynısını bi arkadaş aldı onda çok vardı mesela
ips glow dan değil de o sorum 1 ölü piksel içindi bazı firmalar 3 adet kuralı koyuyor ya

lolanlii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Betasyum
14 gün internet için geçerli mağazadan görerek alıyorsun iade hakkın yok.
vıyy bilmiyodum internetten alıyorum o zaman yarın teşekkür ederim vatanda 9 10 bine asuslar var fiyat düşürmeli miyim sizce yeni konu acmak istemedim 3 bin verip bunu almaya değer mi yoksa 10binlik asus tuflar var galiba tek fark 170hz olması

draqla

80+
vıyy bilmiyodum internetten alıyorum o zaman yarın teşekkür ederim vatanda 9 10 bine asuslar var fiyat düşürmeli miyim sizce yeni konu acmak istemedim 3 bin verip bunu almaya değer mi yoksa 10binlik asus tuflar var galiba tek fark 170hz olması
Dediğim gibi bana sorunlu geldi. Sorun yaşayan başka insanlar da var. Ama bu senin sorun yaşayacağın anlamına gelmez. Öncelikle monitörde test etmen gereken herşeyi öğren sonra sipariş ver. Sorunlu veya senin görmezden gelemeyeceğin kötü bir durum varsa iade edebilirsin.

Top Bottom