Neler Yeni

vga hdmı dönüştürücü sorunsuz çalışır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
benim şuan eski bir monitörüm var hdmı yeri yok sadece vga var bundan 1 2 ay önce yeni bir pc almıştım fakat ekran kartında vga girişi yoktu bende 100 lira civarı bir dönüştürücü aldım vga kablosunu dönüştürücüye taktım ve kasaya bağladım sorunsuz çalıştı fakat bir kaç gün sonra başka bir sebepten pc yi iade ettim şimdi yeni bilgisayar alıcam ve yeni monitor şimdilik düşünmüyorum bu dönüştürücünün çalışmama ihtimali nedir

Berkay0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay Aydınlı
yeni monitör bütçeyi bir tık zorluyor dsaha önce çalıştı aslında ama bilemiyorum
Sorunsuz çalışanları var ama ms farkı oluyor çok fazla 1ms monitör olsa bile 10ms falan kullanıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam o dönüştürücü seni 2 ay boyunca götürür ondan sonra değiştirmek zorunda kalıcaksın söyliyim bence şimdiden monitör almanı tavsiye ederim
yani bilemiyorum aslında 1 2 ay götürse yeterli sonrasında yeni mönitor alabiliirim ztn yeni almadım dönüştürücüyü bayadır vardı markası slink piyasadaki iyi markalardan diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunsuz çalışanları var ama ms farkı oluyor çok fazla 1ms monitör olsa bile 10ms falan kullanıyorsun
ztn baya eski monitor çok sorun olmaz

Top Bottom