Neler Yeni

Yardım VGN Dragonfly F1 Pro vs Pro Max + Mouse pad önerisi

Mekzo

80+
Not: Dongle almayı düşünmüyorum ileride alır mıyım bilmiyorum.

Merhaba, Logitech G203'ten Dragonfly F1 Pro'ya geçiş yapmayı planlıyorum. Şu anda stokta olmadığı için sipariş veremiyorum, ancak satın almadan önce şunu öğrenmek istiyorum:

F1 Pro ve F1 Pro Max arasında ağırlık ve pil ömrü haricinde ekstra bir avantaj var mı?

Bu ikisi arasında hangisini almak mantıklı? 400 TL fark verip Pro Max modelini mi yoksa direkt F1 Pro modelini mi satın almalıyım? İyi bir fare deneyimim olmadı, sadece Logitech G203 kullandım, bu yüzden daha iyi bir deneyim için hangisini almalıyım?

Bu fareyi aldığım gibi, bir de büyük boyutlu, klavye ve fareyi kaplayacak şekilde bir mouse pad almak istiyorum. 500-600 TL arası bir fiyat aralığında önerilerinizi bekliyorum.

Ek olarak, aklıma takılan bir şey daha var. Sol tıklama tuşuna işaret ve orta parmağımı koyarak kullanıyorum, yani ikisini de aynı yere yerleştirerek oynuyorum. Sağ tıklamaya bazen orta parmak bazen de yüzük parmağımla tıklıyorum. Dragonfly'nin görünümünde Click'lerde hafif bir çökme şekli var, belki de bana öyle geliyor. Aşağıya bir resmini ekledim. Bu durum beni rahatsız eder mi? Bu fareyi kullanan arkadaşlar varsa, bu konuda görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Ekler

• 1713377289244.png
    1713377289244.png
    461.2 KB · Hit: 34

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ömer
Elinin boyutu ne bilmiyorum sol tıklamaya 2 parmak olmadı gibi yada alışkanlıktan olmadı gibi hissettim fotoyu attım zaten ordan hesap edersin. Max la arasında dediklerin dışında fark yok diye biliyorum f1pro var bende.

Ekler

• 20240418_180733.jpg
    20240418_180733.jpg
    946.2 KB · Hit: 40
  • 20240418_180915.jpg
    20240418_180915.jpg
    1.4 MB · Hit: 39

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,044
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Not: Dongle almayı düşünmüyorum ileride alır mıyım bilmiyorum.

Merhaba, Logitech G203'ten Dragonfly F1 Pro'ya geçiş yapmayı planlıyorum. Şu anda stokta olmadığı için sipariş veremiyorum, ancak satın almadan önce şunu öğrenmek istiyorum:

F1 Pro ve F1 Pro Max arasında ağırlık ve pil ömrü haricinde ekstra bir avantaj var mı?

Bu ikisi arasında hangisini almak mantıklı? 400 TL fark verip Pro Max modelini mi yoksa direkt F1 Pro modelini mi satın almalıyım? İyi bir fare deneyimim olmadı, sadece Logitech G203 kullandım, bu yüzden daha iyi bir deneyim için hangisini almalıyım?

Bu fareyi aldığım gibi, bir de büyük boyutlu, klavye ve fareyi kaplayacak şekilde bir mouse pad almak istiyorum. 500-600 TL arası bir fiyat aralığında önerilerinizi bekliyorum.

Ek olarak, aklıma takılan bir şey daha var. Sol tıklama tuşuna işaret ve orta parmağımı koyarak kullanıyorum, yani ikisini de aynı yere yerleştirerek oynuyorum. Sağ tıklamaya bazen orta parmak bazen de yüzük parmağımla tıklıyorum. Dragonfly'nin görünümünde Click'lerde hafif bir çökme şekli var, belki de bana öyle geliyor. Aşağıya bir resmini ekledim. Bu durum beni rahatsız eder mi? Bu fareyi kullanan arkadaşlar varsa, bu konuda görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim.
F1 4k desteklemiyor . Pro max destekler
Batarya farkı da var .
Mesaj otomatik birleştirildi:

mouse pad için klasse marka alabilirsin

Son düzenleme:

Mekzo

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinin boyutu ne bilmiyorum sol tıklamaya 2 parmak olmadı gibi yada alışkanlıktan olmadı gibi hissettim fotoyu attım zaten ordan hesap edersin. Max la arasında dediklerin dışında fark yok diye biliyorum f1pro var bende.
Teşekkür ederim, Pro Max siyah stoğu gelince sipariş geçeceğim.

F1 4k desteklemiyor . Pro max destekler
Batarya farkı da var .
Mesaj otomatik birleştirildi:

mouse pad için klasse marka alabilirsin
4k kullanmayacağım ama bataryadan dolayı Pro Max alacağım. Mouse pad içinde teşekkürler.

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Ben yine Wraithin sitesinde satılan Spirit of Aim Mousepad'in Speed modelini aldım , birde dragon Fly'a ait skateler ile mouse yağ gibi kayıyor , tabi fps oyunları oynuyorsan daha çok control mousepadleri öneriyolar haberin ola
1713529944360.png

Mekzo

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben yine Wraithin sitesinde satılan Spirit of Aim Mousepad'in Speed modelini aldım , birde dragon Fly'a ait skateler ile mouse yağ gibi kayıyor , tabi fps oyunları oynuyorsan daha çok control mousepadleri öneriyolar haberin olaAlıntıyı görüntüle
FPS oyunları oynuyorum bütçemi mouse için ayarladığım için mouse pad 400 TL civarına kadar anca. Önerin için teşekkürler. İlerleyen zamanlarda dediğini de alabilirim. F1 Pro Max içinden zaten skateler çıkmıyor muydu, onu da almam gerekir mi?

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
FPS oyunları oynuyorum bütçemi mouse için ayarladığım için mouse pad 400 TL civarına kadar anca. Önerin için teşekkürler. İlerleyen zamanlarda dediğini de alabilirim. F1 Pro Max içinden zaten skateler çıkmıyor muydu, onu da almam gerekir mi?
İçinden çıkıyor knka , fakat bende bir yorumda deneyip , gaza gelip ekstra almıştım. Daha iyi kayıyor mouse falan diyolardı
Öyle aldıydım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,020
Üyeler
146,610
Son üye
Mncs35
Top Bottom