Neler Yeni

VGN F1 Pro vs VXE R1 Pro vs VXE R1 Pro Max

bymfw4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ferit Şen
Bütçe
2000
Merhabalar... G300S kullanıyordum, mouse değişeceğim 2000 TL bütçe ile, biraz araştırma sonucu VGN F1 serisi ile VXE R1 serisi arasında kaldım. Eloshapes'ten baktığımda G300S'in shapei R1 serisine daha çok benziyor. Tutuş şeklim claw ile palm arası sanırsam. R1 serisi mi F1 Pro mu önerirsiniz. R1 serisi ise eğer R1 Pro ile R1 Pro Max arasında 300 TL bir fiyat farkı var ve aralarında micro switch, batarya, ağırlık farkı var. Ağırlık sıkıntı değil benim için. Huano switchin sesleri daha tok diyorlar. Sizce 300 fark verilip R1 Pro Max mi alınmalı?

1707928673325.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Çetin
İleride eğer 4khz dongle alıp 4khz kullanma planınız varsa bence r1 pro max alın 6gr ağırlık çok fark yaratmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Çetin
Pro modelinde de 4K hz var.
Batarya ömrü pro max te daha fazla bu yüzden 4khz daha uzun süre kullanabilirsiniz anlamında dedim örneğin 1khz de 75 saat veren pro 4khz de 30 35 saat verirse pro max 50 60 saat verebilir verileri ben salladım 4khz de ne kadar kullanım ömrü var bilmiyorum

bymfw4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ferit Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Batarya ömrü pro max te daha fazla bu yüzden 4khz daha uzun süre kullanabilirsiniz anlamında dedim örneğin 1khz de 75 saat veren pro 4khz de 30 35 saat verirse pro max 50 60 saat verebilir verileri ben salladım 4khz de ne kadar kullanım ömrü var bilmiyorum
Anladım. Hocam 1K Hz ile kullanmayı düşünüyorum. İlerde dongle alır mıyım bence hayır. Kafama takılan şey switch farklılığı, Hangisi daha iyi? Huano daha tok diyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Çetin
Eğer alırsanız inceleme yapma imkanınız var mı bende alabilirim bu modeli
Anladım. Hocam 1K Hz ile kullanmayı düşünüyorum. İlerde dongle alır mıyım bence hayır. Kafama takılan şey switch farklılığı, Hangisi daha iyi? Huano daha tok diyorlar.
Switchler hakkında fikrim yok ama bu 2 videoda pro ve pro max in sesi var

bymfw4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ferit Şen
Eğer alırsanız inceleme yapma imkanınız var mı bende alabilirim bu modeli

Switchler hakkında fikrim yok ama bu 2 videoda pro ve pro max in sesi var
Huano daha oturaklı bir sese sahip sanki, Kailh daha tiz gibi. Pro alıp geçeyim diyorum. Bu arada biraz kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım tabii.

kroma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali Güngül
Huano daha oturaklı bir sese sahip sanki, Kailh daha tiz gibi. Pro alıp geçeyim diyorum. Bu arada biraz kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım tabii.
Hocam aldınızmı aldıysanız mouse nasıl bende almayı düşünüyorumda

bymfw4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ferit Şen
Hocam aldınızmı aldıysanız mouse nasıl bende almayı düşünüyorumda
Evet aldım, elime ulaştı. Mouse çok hafif hocam, tıklama hissiyatı gayet iyi, yazılımı da güzel. Claw tutuyorum ben elime uydu, alışma dönemindeyim şuan.

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Uğur Öden
Evet aldım, elime ulaştı. Mouse çok hafif hocam, tıklama hissiyatı gayet iyi, yazılımı da güzel. Claw tutuyorum ben elime uydu, alışma dönemindeyim şuan.
hocam son durum nedir. bende f1 pro ile vxe arasında kaldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
Beken mcu ile nordic mcu arasında çok fark olur mu?

Top Bottom