Neler Yeni

video çekerken kasıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
berkcan
Merhcaba sitemim AMD RYZEN 3 2200G İŞLEMCİ B450 tomahawk max vega anakart 8 gb ram ekran kartı radeon vega 8

bilgisayarımda rocket league lol gta 5 videoları çekerken kasmıyor ama valorant videoda kasıyor. Obs ve windowsun kendi şeyi olan win+g dende çekmeyi denedim ama çekerken bazaen kasıyor bazen ses kayıyor nasıl yapabilirim teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Bulut
Merhcaba sitemim AMD RYZEN 3 2200G İŞLEMCİ B450 tomahawk max vega anakart 8 gb ram ekran kartı radeon vega 8

bilgisayarımda rocket league lol gta 5 videoları çekerken kasmıyor ama valorant videoda kasıyor. Obs ve windowsun kendi şeyi olan win+g dende çekmeyi denedim ama çekerken bazaen kasıyor bazen ses kayıyor nasıl yapabilirim teşekkürler.
ram yükseltmeyi dene

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Tuğra

8 gb ram ekle sorunun düzelecektir
Mesaj otomatik birleştirildi:

yada arka planad çalışan gereksiz bütün uygulamaları kapatan bi uygulama vardı onu dene

Top Bottom