Neler Yeni

Çözüldü✓ Video editörlüğü için 25.000tl laptop önerisi

Lanauvi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Karhan Azaklı
Bütçe
27000
Merhaba, Video editörlüğü yapıyorum ve şehir dışında da işimi yapabilmem için laptopa ihtiyacım var 25-27k arasındaki laptop önerilerinize açığım.

msı prestige serisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

gayet ince ve hafif bir laptop olması sıra gayet performanslı öyle canavar gibi oyun oynamadığın sürece gayet çoğu oyunu kasmadan oynarsın şimdiden hayırlı olsun

Lanauvi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Karhan Azaklı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
msı prestige serisi

gayet ince ve hafif bir laptop olması sıra gayet performanslı öyle canavar gibi oyun oynamadığın sürece gayet çoğu oyunu kasmadan oynarsın şimdiden hayırlı olsun
teşekkür ederim oynayacağım max oyun lol valo olur diğerlerini ana bilgisayarımdan oynarım zaten çok teşekkürler!^^

Zechion

80+ Silver
Merhaba, Video editörlüğü yapıyorum ve şehir dışında da işimi yapabilmem için laptopa ihtiyacım var 25-27k arasındaki laptop önerilerinize açığım.
Hocam merhaba. Mac'lerde video editör programları stabil olarak çalışıyor mu ? Çalışıyorsa işinize yarayabilir gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Lemonade Cell
macbook düşünmez misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Lemonade Cell
Macbook aklımdan geçti fakat maclerde paralı pluginlerin "farklı seçeneklerini" bulmak çoğu zaman zor oluyor
bende macbook pro var şuan ayrıyetten pc de kullanıyorum eğer taşıma açısından ve uzun sürekli kullanım açısından öncelikleriniz var m2 işlemcili bir macbook almanız daha iyi olur

Top Bottom