Neler Yeni

Yardım Video izlerken görüntüde belli aralıklarla bozulmalar oluyor

BeKo'O

80+ Silver
Oyun oynarken bir şey yok, video tam ekran ise bir şey yok, youtube'da DARK MODE açık ise video tam ekran değilken izlerken komple tarayıcı uygulamasında çok saliselik olarak görüntü bozuluyor belli aralılarla, böyle siyah-beyaz-gri karışımı kare dikdörtgen vesayre gibi bi bozulma oluyor aşırı anlık olarak sebebi ne olabilir? Ekran kartı mı bozuldu monitör mü arızalandı nedir, sistemde bir kaç aylık yeni yani. Yeni fark ettim bu durumu. Ekran kaydını bırakıyorum;

https://drive.google.com/file/d/1vd23R7RrsWYatW3ENkY_mvjL5qKsqQ4c/view?usp=share_link

Bozulmaların hepsini kayda almamış çok hızlı olduğu için heralde, kayıt başından bir kaç saniye sonra olan kayıtta gözüküyor yoksa daha fazla oluyor

GÜNCELLEME: 2.monitörümde bir şey olmadı, ana monitörüm de oluyor ve çoğunlukla sadece youtube'da video izlerken oluyor. Halbuki Ana monitör daha çok yeni

Son düzenleme:

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Oyun oynarken bir şey yok, video tam ekran ise bir şey yok, youtube'da DARK MODE açık ise video tam ekran değilken izlerken komple tarayıcı uygulamasında çok saliselik olarak görüntü bozuluyor belli aralılarla, böyle siyah-beyaz-gri karışımı kare dikdörtgen vesayre gibi bi bozulma oluyor aşırı anlık olarak sebebi ne olabilir? Ekran kartı mı bozuldu monitör mü arızalandı nedir, sistemde bir kaç aylık yeni yani. Yeni fark ettim bu durumu. Ekran kaydını bırakıyorum;

https://drive.google.com/file/d/1vd23R7RrsWYatW3ENkY_mvjL5qKsqQ4c/view?usp=share_link

Bozulmaların hepsini kayda almamış çok hızlı olduğu için heralde, kayıt başından bir kaç saniye sonra olan kayıtta gözüküyor yoksa daha fazla oluyor
Bende de son zamanlarda olmaya başladı. Genel olarak bu tür problemleri bu sıralar çok sık görüyorum. Bence tarayıcı kaynaklı problemler.

BeKo'O

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de son zamanlarda olmaya başladı. Genel olarak bu tür problemleri bu sıralar çok sık görüyorum. Bence tarayıcı kaynaklı problemler.
Hocam film izlerken de olmuyor ve ayrıca chrome penceresini küçük haldeyken de youtube'da bir şey olmuyor sadece chrome sekmesi tam ekran iken ve genellikle dark mode açık iken oluyor. Şu da var ki youtube reklam esnasında da olmuyor video devam etmeye başlayınca sorun da devam ediyor

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Bir süredir bende de var çok garip benim monitörden sanıyordum ben

BeKo'O

80+ Silver
Bir süredir bende de var çok garip benim monitörden sanıyordum ben
Hocam ambiyans modunu (ışıklandırma efekti) kapattık düzeldi, Bu arada bu sorun arkadaşta oluyor ben de ambiyans modu açık iken bir şey olmadı. neyse kapatınca düzelttik.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Hocam ambiyans modunu (ışıklandırma efekti) kapattık düzeldi, Bu arada bu sorun arkadaşta oluyor ben de ambiyans modu açık iken bir şey olmadı. neyse kapatınca düzelttik.
ambiyans modu nerede?

Garipbirfizikci

80+ Bronze
ambiyans modu nerede?
1697667691671.png

BeKo'O

80+ Silver
ambiyans modu nerede?
Dark mode açık kullanıyorsan youtube'da videonun ayarlar kısmında en üstte, ayeıca üstteki arkadaşım gösterdiği ayarlaro da varsa kapat, tarayıcı ayarlarından donanımsal hızlandırma açıksa onu da kapat

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray

GÜNCELLEME: 2.monitörümde bir şey olmadı, ana monitörüm de oluyor ve çoğunlukla sadece youtube'da video izlerken oluyor. Halbuki Ana monitör daha çok yeni
Aynı problem bende de oluyor opera gx kullanıyorum

BeKo'O

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,297
Üyeler
156,309
Son üye
talh