Neler Yeni

ViewSonic 24" VX2428 alınır mı

alfabuezk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ekrem Çakır
Bütçe
4400

Hangisi alınır viewsonicin eksileri nelerdir? bütçem tam bu civarda Normalde GIGABYTE G24F-2 almayı düşünüyordum ama kampanya bitmiş.

Can...

80+ Platinum

Hangisi alınır viewsonicin eksileri nelerdir? bütçem tam bu civarda Normalde GIGABYTE G24F-2 almayı düşünüyordum ama kampanya bitmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

wiewsonic te iyidir

alfabuezk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ekrem Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

wiewsonic te iyidir
Laptopa takacağım mux switch görevi görsün diye hemde çift ekran kulanmak için ve laptopta Asus TUF, uyumlu olması ve hoparlör olması cezbediyor ama viewsonicte de 1ms GTG var. ve daha ucuz

Can...

80+ Platinum
Laptopa takacağım mux switch görevi görsün diye hemde çift ekran kulanmak için ve laptopta Asus TUF, uyumlu olması ve hoparlör olması cezbediyor ama viewsonicte de 1ms GTG var. ve daha ucuz
attığım tuf olana bak hocam

alfabuezk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ekrem Çakır

sağolun hocam özellikleri görünce viewsonicin bir önemi kalmadı gözümde teşekkürler

alfabuezk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ekrem Çakır

hocam peki ben laptopa monitör bağladığımda ve monitörden oyun oynarken aynı zamanda laptopun ekranından video açsam bu video dahili gpu yamı biner yoksa harici gpu yamı video açtığımda fps kaybı yaşar mıyım

Can...

80+ Platinum
hocam peki ben laptopa monitör bağladığımda ve monitörden oyun oynarken aynı zamanda laptopun ekranından video açsam bu video dahili gpu yamı biner yoksa harici gpu yamı video açtığımda fps kaybı yaşar mıyım
yaşabilirsin net bilgim yok benim laptopu ekrana bağlayınca fps artıyor (acer nitro 5) :kekw:

Salihayaz

80+ Bronze
Asus Modelini tavsiye ederim VG248Q1R Gayet fiyat performans ürünüdür.

djonurkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onurkan Ocaklı
Bende tam olarak bu iki monitör arasında kaldım ama neden asus dediniz açıklar mısınız ben viewsonic den yana düşünmüştüm çünkü, asus vg249q1r modeli düz ips panel kullanırkan viewsonic fast ips kullanıyor daha az ghosting vs problemlerle karşılaşırım diye düşündüm ayrıca 180 hz ve 0.5 ms viewsonic ama asus 165 hz ve 1 ms

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,000
Üyeler
147,811
Son üye
Hulkekmek
Top Bottom