Neler Yeni

ViewSonic XG2405-2 1ms modu

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Arkadaşlar bu monitörü kullanan arkadaşlara 2 sorum var. Öncelikle monitörün ayarlarında 1ms modu varmış zaten 1ms olarak satın aldığın monitör direkt olarak 1ms gelmiyor mu ViewSonic neden ekstra böyle bir seçenek eklemiş? İkinci sorum ise 1ms modunu açınca parlaklık 0'a düşüyormuş ve değiştiremiyormuşsun. Bugün acaba o modu açınca parlaklık seviyesi rahatsız ediyor mu diye Vatan'da görmeye gittim fakat HDMI ile bağlamışlardı. Sanırım HDMI ile bağlayınca 1ms modu açılmıyor ve açamadık dolayısıyla farkı göremedim. Kullanan arkadaşlar rahatsız ediyor mu bu modu açınca? FPS oyunları için alacağım 1ms GtG modunu açmam benim için önemli.

Son düzenleme:

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Furkan
bende 1. serisi var 1 ms moduna alınca görebiliyorsun aşırı kısmıyor 0 a düşmüyordu diye hatırlıyom2. serisini bilmiyom

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Furkan
o modu açınca rahatsız ediyor mu hocam? alacaktım fakat bu olay aklımı kurcalıyor
benim monitör cama dönük gündüz o yüzden sorun olabilyor bazen ama akşam sorunsuz yani :D oda camına siyah perde taksam sorun olmaz bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama kişiden kişiye göre değişir bu

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim monitör cama dönük gündüz o yüzden sorun olabilyor bazen ama akşam sorunsuz yani :D oda camına siyah perde taksam sorun olmaz bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama kişiden kişiye göre değişir bu
Anladım hocam, teşekkür ederim fikirleriniz için. Almaktan vazgeçtim gibi, o kadar para verip bir de üstüne böyle bir şeyle uğraşmak istemiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,439
Üyeler
149,730
Son üye
Alicmehmet23
Top Bottom