Neler Yeni

Virüs Girdi Yardım Edin

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Cengiz Balkiraz
Arkadaşlar selam. Bilgisayara bir pdf indirmeye çalışıyodum. Yok o siteye geç buna geç. Bir şüphelendim tabi. Ama çok da tınlamadım. İndirdim. Sonra reklamalr falan çıkmaya başladı. Opera gx kullanıyodum zaten. Opera nın normal versiyonu indi birden bire. Sonra yine birden bire 360 security açıldı. Mailime Googl3'dan ve Epic Games'ten güvelik tehditi mesajları falan geldi. Ben de şifreletri değiştirdim. Discordda arkadaşlarıma, gruba falan bi link atılmış. Dc hesap şifremi değiştirdim. 360 la 1-2 kere tarama yaptım. Sonra sildim. Ve masaüstündeki uygulamalar beyaza döndü. Ne yapmam gerekiyor. Format şart mı ? Atmayı bilmiyorum. Lütfen yardım edin.
resim_2023-04-25_214011408.png

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar selam. Bilgisayara bir pdf indirmeye çalışıyodum. Yok o siteye geç buna geç. Bir şüphelendim tabi. Ama çok da tınlamadım. İndirdim. Sonra reklamalr falan çıkmaya başladı. Opera gx kullanıyodum zaten. Opera nın normal versiyonu indi birden bire. Sonra yine birden bire 360 security açıldı. Mailime Googl3'dan ve Epic Games'ten güvelik tehditi mesajları falan geldi. Ben de şifreletri değiştirdim. Discordda arkadaşlarıma, gruba falan bi link atılmış. Dc hesap şifremi değiştirdim. 360 la 1-2 kere tarama yaptım. Sonra sildim. Ve masaüstündeki uygulamalar beyaza döndü. Ne yapmam gerekiyor. Format şart mı ? Atmayı bilmiyorum. Lütfen yardım edin.
Alıntıyı görüntüle
Kaspersky ile tararmısın ama en temizi format tabi

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Burak Pirin
Her zaman diyoruz art arta açılan sayfalar virüs diye ama dinleyen yok format atın bilgisayarınıza
Alıntıyı görüntüle

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Cengiz Balkiraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her zaman diyoruz art arta açılan sayfalar virüs diye ama dinleyen yok format atın bilgisayarınıza
Ya evet haklısın kardeşim. Boşluğma denk geldi. Kardeşimin ödevi varmış. Sinirlendim. Hızlıca yapayım derken. Boşverdim yapmaya çalıştım.

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Mahir
Kaspersky ile tam tarama yap sorun çözülür büyük ihtimal.

Grande Terim

80+ Silver
Kaspersky Tam tarama yapın eğer içiniz rahat etmezse bir temiz format atın

java

80+ Bronze
BitDefender ve Kaspersky ile tarayın ama en sağlamı temiz usb'den format.

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Cengiz Balkiraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En iyisi format atayım hocam. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Programlar pahalıymış. Ekran görüntüleri falan da beyaz olmuş. Ama Windows'tan virüs ve güvenlik taraması yaptığımda tehdit yok diyor. Virüsün gitmiş olma ihtimali var mı ?

Olaydan önceki görüntüler beyaza dönmüş de. Olaydan sonra çektiğim görüntülerde sorun yok.

BitDefender ve Kaspersky ile tarayın ama en sağlamı temiz usb'den format.
Pahalılar ya.

Son düzenleme:

java

80+ Bronze
En iyisi format atayım hocam. Teşekkürler.

Programlar pahalıymış. Ekran görüntüleri falan da beyaz olmuş. Ama Windows'tan virüs ve güvenlik taraması yaptığımda tehdit yok diyor. Virüsün gitmiş olma ihtimali var mı ?

Olaydan önceki görüntüler beyaza dönmüş de. Olaydan sonra çektiğim görüntülerde sorun yok.

Pahalılar ya.
O programların bedava/deneme sürümlerini kullanarakta işlemleri yapabilirsiniz ama en temizi format.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Windows güvenliğini tam tarama yap

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Cengiz Balkiraz
A.ıkçası, sınava hazırlandığım için pek vaktim yok. Çok uğraşmak istemedim formatla. O yüzden biraz direttim.

Windows güvenliğini tam tarama yap
Şimdi 2 kere taradım. 2 sinde de tehdit yok dedi.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
A.ıkçası, sınava hazırlandığım için pek vaktim yok. Çok uğraşmak istemedim formatla. O yüzden biraz direttim.

Şimdi 2 kere taradım. 2 sinde de tehdit yok dedi.
İzin verilen tehditlere bak

Top Bottom