Neler Yeni

Yardım Vivo Telefon Alınır Mı?

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Merhabalar vatandan fibabanka ile telefon alacağım vivo telefon gördüm nasıldır?
(Başka telefon öneriniz varsa VATANDAN 10 taksitle 3000 Tllik telefon önerebilirsiniz)
Telefon video&film izleme amaçlı kullanılacak

Son düzenleme:

Caelius

80+ Silver
Samsung A51
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar vatandan fibabanka ile telefon alacağım vivo telefon gördüm nasıldır?
(Başka telefon öneriniz varsa VATANDAN 10 taksitle 3000 Tllik telefon önerebilirsiniz)
Hocam butceyi biraz asiyor ancak xiaomi red mi note 10 da var oda guzel.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung A51

Samsung A51 stokda yok yarın mağazaya gidip bakayım video&film izlemek için daha fazla para vermek istemiyorum :(

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
BBK Group bünyesinde 4 markadan biri. Alınır ama Türkiye fiyatları çok yüksek. Bir de Vatan’dan alacağım demişsiniz, daha da yüksektir.

Amaç sadece video ve film izlemekse 1.500-2.000 TL’lik bir Samsung veya Huawei tablet almayı da düşünebilirsiniz.

Musa Dinç

80+ Bronze
Açıkçası ben Media Markt dan vivo y70 aldım güzel cihaz kamera performansını vs mükemmel oyun konusunda fena değil bu Media Markt elemanları cihazı öve öve bitiremedi internette kat kat iyi 3600 e poco x3pro varmış ama ona da kasko yapılmıyor internetten .

Samsung A51

Vivo y70 a51 den daha iyi

NwoRth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emir Telli
Hocam POCO X3 64GB alabilirsiniz kendi fiyatına gelmiş geçmiş en iyi f/p telefonlardan biri.

Musa Dinç

80+ Bronze

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BBK Group bünyesinde 4 markadan biri. Alınır ama Türkiye fiyatları çok yüksek. Bir de Vatan’dan alacağım demişsiniz, daha da yüksektir.

Amaç sadece video ve film izlemekse 1.500-2.000 TL’lik bir Samsung veya Huawei tablet almayı da düşünebilirsiniz.
Şuanki telefonum kırıldı o yüzden telefon alacağım yoksa yükseltseydim tablet alırdım

Top Bottom