Neler Yeni

Vodafone A101 indirim kodu kullanma

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
931
İsim
Asil
Merhaba, dün çarktan bana 100tl üstüne 25tl A101 indirim kodu çıktı. Ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Sms olarak vs. herhangi bir kod gelmedi. Yanımdanın marketi üzerinden mi almam gerekiyor detaylı olarak anlatır mısınız tam anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Fluxto knk sen dün konu acmıstın indirimle alakalı bilgin varsa yazar mısın

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
ragnar oğlu tarkan
Merhaba, dün çarktan bana 100tl üstüne 25tl A101 indirim kodu çıktı. Ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Sms olarak vs. herhangi bir kod gelmedi. Yanımdanın marketi üzerinden mi almam gerekiyor detaylı olarak anlatır mısınız tam anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Fluxto knk sen dün konu acmıstın indirimle alakalı bilgin varsa yazar mısın
Çark kısmında kod yazar genelde

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
931
İsim
Asil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çark git çarktan kazandığın ödüller alakalı bir resim ve yazı bilgisi olur genelde resimde fln gözükür yada üstüne tıkladığında kodu gör fln der
yok ya hocam diyorki yanımda marketten alışveriş yaptığınızda sms olarak gönderilecek diyor ama satın aldıktan sonra kod gönderse ne işe yarayacak? yanımda mağzasından 101tl lik A101 kodu var onu alsam A101 dekiler becerebilcek mi onuda bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
ragnar oğlu tarkan
yok ya hocam diyorki yanımda marketten alışveriş yaptığınızda sms olarak gönderilecek diyor ama satın aldıktan sonra kod gönderse ne işe yarayacak? yanımda mağzasından 101tl lik A101 kodu var onu alsam A101 dekiler becerebilcek mi onuda bilmiyorum.
25 TL indirim zaten gerek yok getirde daha iyi indirimler var hiç uğraşma

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
931
İsim
Asil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
25 TL indirim zaten gerek yok getirde daha iyi indirimler var hiç uğraşma
arada aynı şekilde opettende 50tl falan atıyoda öğrenirsem ilerde yine işime yarar diye yazmıştım ondan yani yoksa 25tl için 100tl kaybetcdm gibi duruyo

Top Bottom