Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Vodafone Bedava 5GB İnternet

Checkmate

80+ Silver
542 yi arıyorsunuz tobi sesli asistan açılıyor tuşlamalı menü gelene kadar hatta kalıp konuşmuyorsunuz (4-5 defa sizi duyamadım demesi lazım) tuşlamalı menü gelince 3 e basıyorsunuz sonra 8 e basıyorsunuz size bir link gönderiyor sms yolu ile ona basıyorsunuz tobi açılıyor 5gb hediye internet geliyor

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ahmet Güngör
542 yi arıyorsunuz tobi sesli asistan açılıyor tuşlamalı menü gelene kadar hatta kalıp konuşmuyorsunuz (4 defa sizi duyamadım demesi lazım) tuşlamalı menü gelince 3 e basıyorsunuz sonra 8 e basıyorsunuz size bir link gönderiyor sms yolu ile ona basıyorsunuz tobi açılıyor 5gb hediye internet geliyor
bunu nerden öğrendiniz şans eseri denk gelmiş olamaz

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Tahir Öztürk
Telegram, youtube gibi yerlerden öğreniyorum ne zaman 1 gb internetim kalsa bütün her yeri araştırım. :D
ben lisedeyken turkcell de çok bedava internet vardı araştırırdım bende bip de falan internet verirdi :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,498
İsim
Diyarhan
Eyw babayiğit yarın sabah linke tıklarım kullanırım.

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
542 yi arıyorsunuz tobi sesli asistan açılıyor tuşlamalı menü gelene kadar hatta kalıp konuşmuyorsunuz (4-5 defa sizi duyamadım demesi lazım) tuşlamalı menü gelince 3 e basıyorsunuz sonra 8 e basıyorsunuz size bir link gönderiyor sms yolu ile ona basıyorsunuz tobi açılıyor 5gb hediye internet geliyor
o kadar sizi duyamadım demesine gerek yok 542'yi arayıp 2 defa müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum derseniz de tobiye yönlendiriyor ve 5gb internet veriyor

therocky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ahmet kılıç
bu bir kerelik olan bir şey mi yoksa sürekli şekilde 5 gb alınabiliyor mu ? haftada 1 veya ayda 1 şeklinde misal

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
ben bir türlü yapamadım nerede hata yapıyorum acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kaan
542'yi aradığımda normalde müşteri hizmetlerine asla bağlanmaz tobi'de uğraştırır dururdu, şimdi de ne tobi ne bir şey çıktı anında tuşlamalı menüye atadı. Sırayla 3 ve 8 i tuşladığımda ise direkt müşteri hizmetlerine bağladı şaka gibi :D Şu an tobi çıkmıyor hiçbir şekilde, iki farklı hatla denedim.

Checkmate

80+ Silver
542'yi aradığımda normalde müşteri hizmetlerine asla bağlanmaz tobi'de uğraştırır dururdu, şimdi de ne tobi ne bir şey çıktı anında tuşlamalı menüye atadı. Sırayla 3 ve 8 i tuşladığımda ise direkt müşteri hizmetlerine bağladı şaka gibi :D Şu an tobi çıkmıyor hiçbir şekilde, iki farklı hatla denedim.
tuşlamalı menü gelince 3 e basın biraz bekleyin sonra 8 e basın 3 ve 8e hızlı basınca karışmış olabilir. 4-5 defa sizi duyamadım diye bekleyin veya üsteki arkadaşın dediğini yapın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kaan
tuşlamalı menü gelince 3 e basın biraz bekleyin sonra 8 e basın 3 ve 8e hızlı basınca karışmış olabilir. 4-5 defa sizi duyamadım diye bekleyin veya üsteki arkadaşın dediğini yapın.

8 direkt müşteri temsilcisine bağlıyor hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,893
Üyeler
156,541
Son üye
havix
Top Bottom