Neler Yeni

Vodafone'dan TurkNet'e geçilir mi?

danter

80+
Türk telekomun VDSL2 altyapısından kullanıyorum interneti. Adana'da yaşıyorum. İstanbul'a olan pingim 23 MS. Valorant'ta ise 30 MS. İstanbul sunucusuna pingim düşük ama anlamadığım bir şekilde Adana, Ankara gibi yerlerdeki sunuculara pingim 30-40 civarında. İnternette araştırdığıma göre Vodafone en yüksek ping veren sağlayıcıymış. Ama benim aldığım değerler iyi mi? Sizce TürkNet'e geçmeye değer mi?

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Hakan Keser
Türk telekomun VDSL2 altyapısından kullanıyorum interneti. Adana'da yaşıyorum. İstanbul'a olan pingim 23 MS. Valorant'ta ise 30 MS. İstanbul sunucusuna pingim düşük ama anlamadığım bir şekilde Adana, Ankara gibi yerlerdeki sunuculara pingim 30-40 civarında. İnternette araştırdığıma göre Vodafone en yüksek ping veren sağlayıcıymış. Ama benim aldığım değerler iyi mi? Sizce TürkNet'e geçmeye değer mi?
Vodafone kullanıp memnun olan pek görmedim. TurkNet kullanırken bir problem yaşamadım. Ping anlamında özellikle çok tatmin edici.

Existentia

80+ Silver
hocam İnternet bölgesel olarak çok değişiyor ama vodafonedan iyi performans alan birini ilk kez duyuyorum çevrenizde turknet kullanan biri varsa ona sormak en sağlıklısı olacak ayrıca turkNet'in kendi altyapısı var mı ?

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Emre Efe
turknet taahutsuz zaten mevcut internet taahutun bittiyse 1 ay turknet denemekten zarar gelmez

danter

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vodafone kullanıp memnun olan pek görmedim. TurkNet kullanırken bir problem yaşamadım. Ping anlamında özellikle çok tatmin edici.
Geçmek istiyorum fakat boş port sıkıntısı da var. Çünkü TürkNet altyapı sorgulama da adresimde altyapı gözükmüyor. Sebebi boş port yok. Nakil ile geçebilir miyim?

hocam İnternet bölgesel olarak çok değişiyor ama vodafonedan iyi performans alan birini ilk kez duyuyorum çevrenizde turknet kullanan biri varsa ona sormak en sağlıklısı olacak ayrıca turkNet'in kendi altyapısı var mı ?
Arkadaşım var memnun fakat bana uzakta kalıyor bayağı. Altyapımız farklı. Altyapımız da dediğim gibi Türk Telekomun.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Ömer Keskin
Geçmek istiyorum fakat boş port sıkıntısı da var. Çünkü TürkNet altyapı sorgulama da adresimde altyapı gözükmüyor. Sebebi boş port yok. Nakil ile geçebilir miyim?

Arkadaşım var memnun fakat bana uzakta kalıyor bayağı. Altyapımız farklı. Altyapımız da dediğim gibi Türk Telekomun.
Boş port olmaması zaten mevcut portu kullandığından kaynaklı. Nakil işlemi yaparsan sıkıntı olmaz.

BixiBlake

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,604
İsim
Lokman Doğan
Ben de Adana'da oturuyorum. Geçen ay Vodafoneden gibirnete çıktım cok rahatladım
Hangi mahallede oturuyorsun

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Vodafone'dan merdivenaltı altı herhangi bir internet sağlayıcısına bile geçilir.

BixiBlake

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,604
İsim
Lokman Doğan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular