Neler Yeni

Volta vsm ön panel kırıldı yardım

berat070

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
berat
merhaba arkadaşlar volta vsm motorumun ön göstergesi kırıldı artık çalışmadı bende yeni gösterge aldım onları nasıl takcaz acaba bilen varmı video falan olsa iyi olur ben taktım şarj sıfı idi ama göstergede sadece lamba yandı gaz verdimdi dönmüyor teker

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
uğur demirel
merhaba arkadaşlar volta vsm motorumun ön göstergesi kırıldı artık çalışmadı bende yeni gösterge aldım onları nasıl takcaz acaba bilen varmı video falan olsa iyi olur ben taktım şarj sıfı idi ama göstergede sadece lamba yandı gaz verdimdi dönmüyor teker
yedek parca temin ettiysen kabloların giriş ucları farklı hepsinin km nin faklıdır kablolalar kopuksa mk far v.b elektrik aksamı kontrol ettirmen gerek foto varsa daha iyi olur

berat070

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yedek parca temin ettiysen kabloların giriş ucları farklı hepsinin km nin faklıdır kablolalar kopuksa mk far v.b elektrik aksamı kontrol ettirmen gerek foto varsa daha iyi olur
foto yok hocam anca yarın çekebilirim bide şarjı 0 idi şarja taktım yarın bi bakayım denicem inş olur tekerde zor dönüyor herhalde motor çalışmıyor diye

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
uğur demirel
foto yok hocam anca yarın çekebilirim bide şarjı 0 idi şarja taktım yarın bi bakayım denicem inş olur tekerde zor dönüyor herhalde motor çalışmıyor diye
teker rulman sıkımıs veya darbe bağlı bilye kastırıyordur rulman alırsın sarj cektikten sonra her ihtimal karsın sıgorta kapat sarjlının

berat070

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
berat
teker rulman sıkımıs veya darbe bağlı bilye kastırıyordur rulman alırsın sarj cektikten sonra her ihtimal karsın sıgorta kapat sarjlının
anladım hocam şuan şarjda yarın bakacam rulmanda sıkıntı herhalde ama o yeni gösterge takamadım bakacam inş olur

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
uğur demirel
anladım hocam şuan şarjda yarın bakacam rulmanda sıkıntı herhalde ama o yeni gösterge takamadım bakacam inş olur
olurmaz bişi beyin zarar vermedisiysen rahat ol verdiysin kısa devre veya ters sorun verir

berat070

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
berat
olurmaz bişi beyin zarar vermedisiysen rahat ol verdiysin kısa devre veya ters sorun verir
hocam ben şuan bi video izleyip yaptım farlar her şey açılıyor ama teker dönmüyor bu arada 1 ay falandırki şarja takmadım sizce şarjı bitmiş olabilirmi

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Barış Okçu
motora elektrik gitmediğinde teker zor döner manyetik etkiden dolayı gösterge harici akü veya beyinde sorun olabilir mi ?

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
uğur demirel
hocam ben şuan bi video izleyip yaptım farlar her şey açılıyor ama teker dönmüyor bu arada 1 ay falandırki şarja takmadım sizce şarjı bitmiş olabilirmi
şarj bitmeyi gec akü belli süre çalışmasa akü ömrü azalır

berat070

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
berat
motora elektrik gitmediğinde teker zor döner manyetik etkiden dolayı gösterge harici akü veya beyinde sorun olabilir mi ?
anladım hocam bu 1 ay falanki motoru hiç şarja takmadım ve tker zor dönüyor ittimde titriyor bugün baktım motorumun gaz kolu bozuk sizce gaz kolunu değiştirdiğimde titreme ve teker zor dönmesi düzelirmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır hocam beyinde ve aküde bi sorun yok gaz kolu çalışmıyor teker dönmüyor değiştircem yarın düzelir umarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,715
Üyeler
151,277
Son üye
Sigma pc
Top Bottom