Neler Yeni

VPN ile girdiğimiz zaman görülür müyüz?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hayır. Bak zaten VPN'in görevi o logları şifrelemek. Loglarda sen VPN ile donanım arşivi'ne girdiğinde 0x0064 vs vs şeklinde şifrelenmiş olarak görünüyorsun. Yani donanım arşivine girdiği görülemiyor. Yoksa ne işe yarasın VPN?
Dökümanlar;
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve VPN ile istediklerini yapamazsın. En ufak hatanda bulunursun, ya da VPN sağlayıcın eğer büyük bir zarar verdiysen seni ifşa eder.
Firma kendi adını lekemektense seni ifşa ediyor anladığım kadarıyla ve tabii yaptığım bu değil sadece giriş yaptım bir siteye ve merak ettim bizi bu kadar gizliyor mu diye.

z.furkandenizhan

80+ Bronze
Firma kendi adını lekemektense seni ifşa ediyor anladığım kadarıyla ve tabii yaptığım bu değil sadece giriş yaptım bir siteye ve merak ettim bizi bu kadar gizliyor mu diye.
Genellikle ifşalama olayı aşırı az görünür. İfşalanmak için ağır bir suç işlemiş olman gerekiyor. Bu suç sonucu dava başlatılmış olması da gerekli. (Örneğin bir devlet sitesine zarar vermek) Zaten böyle bir suç işlemediysen ifşalanmazsın.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Genellikle ifşalama olayı aşırı az görünür. İfşalanmak için ağır bir suç işlemiş olman gerekiyor. Bu suç sonucu dava başlatılmış olması da gerekli. (Örneğin bir devlet sitesine zarar vermek) Zaten böyle bir suç işlemediysen ifşalanmazsın.
Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim

Top Bottom